Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst: Mariusz to tak naprawdę były oficer wywiadu wojskowego i nazywa się Wiktor Rajczak. Szukały go polskie służby, rosyjskie i ruska mafia. Zwiał z transportem broni. Tak dla przypomnienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakończenie 1. sezonu - postrzelenie Angeliki
Zakończenie 2. sezonu - do lombardu przyszła tajemnicza kobieta z córką. W 3 sezonie wyszło, że to córka (Julka) i żona (Olga) Mariusza
Zakończenie 3. sezonu - przerwanie
@bxter: właśnie tego najbardziej się obawiam. () Też dobry motyw z mamą Maćka. Oby na dniach się określili na FB/Instagramie kiedy będzie 4. sezon. (,) Mariusz pomógł z odnalezieniem rodziców Olgi, a ta robiła maślane oczka do Jacka. xD
@dajpandolara: ale pojawił sie mariano italiano w którymś z odcinków jeszcze czy tylko były takie jakby wspomnienia z nim?
W ogóle widze niezle wątki sie pootwieraly ale troche gra aktorska mnie osłabia, ostatnio leciał jakiś odcinek i oglądałem troche, to co gra adek to jest dramat xd
Drugie w ogóle, o co chodzi z postrzeleniem Andżeliki bo juz nie pamietam
@Anty_Chryst: mariano w ogóle nie kojarzę. Jedyne co kojarzę to Drozda, bo on był przy Mariuszu. Angelika... ona była postrzelona tak zupełnie z dupy pod koniec odcinka. Stanęła przed Jackiem i ją postrzelono - chyba mieli zamiar zastrzelić właśnie Jacka. W późniejszym czasie Jacek dostał kosę, ale wyszedł z tego i jego rehabilitacja długo trwała. Pod koniec 3. sezonu wstał z wózka i chodził o własnych siłach. Gdy wylądował na wózku
@Anty_Chryst: zastrzelili go. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Drozd przed śmiercią mówił, że przeszłość wróci do Mariusza prędzej czy później - miał na myśli właśnie powrót żony i córki.

no mariano italiano czyli Mariusz xd


A widzisz, tego tekstu nie pamiętam. xD
@Anty_Chryst: @dajpandolara: tak historycznie też nie oglądam od początku, ale bawi mnie ten serial. Kazik w różowej marynarce, para gliniarzy, którzy zajmują się wszystkim: od skradzionego roweru, po handel ludźmi. Trochę w tym sezonie mnie Maciek wkurzał, ale przynajmniej nie pojawia się codziennie. Fajnie, że Lolek wrócił - wyrobił się. Adek ten sezon taki se. Mało się nawalał. A Mariusz klasa - najlepsza postać.
@bxter: Mariusz the best. :D Ciekawe kto chciał postrzelić Adka... podejrzewam, że ludzie Kielaka. Albo może chodziło o Wojtka? Może Korynt coś odwalił. ( ) Ale patrząc na próbę znalezienia informacji o Patrycji od Kielaka przez Adka obstawiam jego ludzi. Albo inna opcja - Lolek był tym snajperem i wbił do kościoła, bo nie udało mu się zastrzelić Wojtka.