Wpis z mikrobloga

@xandra: wołanie z listy bekazkatoli, do znaleziska o jakimś obleśnym pedofilu z Australii, bo tłumaczył się że jest przykładnym chrześcijaninem XD Te listy to coraz większy syf i coraz większe bzdety staracie się przepychać. Jeszcze te komentarze, kto to zakopuje, na pewno pedofile XDDD
  • Odpowiedz
@Nuckyy: Nie jest syfiaste, tylko dotyczy syfiastej sekty, w której pedofilia najwyraźniej jest akceptowalna, zresztą jak wśród większości innych syfiastych sekt wmawiających naiwnym, że będą żyć po śmierci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xandra: Gdzie w tym znalezisku jest coś o sektach? Kto niby to akceptuje, chrześcijanie? Bo jakiś obleśny zboczeniec nabąknął coś o tym, że jest przykładnym chrześcijaninem, kiedy został złapany? W czyich oczach, chrześcijanie akceptują pedofilie? WTF? Jaki to ma tu znaczący związek z religią? tu nikt nikogo nie krył przecież. Czy jeśli powiedziałby, że ale przecież był przykładnym ojcem XD, napisałabyś że hur dur pedofilia jest najwyraźniej akceptowalna wśród ojców, powiedziałby
  • Odpowiedz
@xandra: Rozumiem, że ciężko obronić to znalezisko. Bo w nim nic ciekawego nie ma.

Piekarz-pedofil, ale przecież ja byłem przykładnym piekarzem itd. Zawsze dzień dobry mówiłem.
  • Odpowiedz
@xandra: Ale nim widocznie nie był. No właśnie absurdalne tłumaczenia, podobnie jak podałem w swoich przykładach. O niczym nie świadczące, nawet w sumie cholera wie kim ten człowiek jest (oprócz tego, że jest pedofilem) Ale przecież on POWIEDZIAŁ, że jest chrześcijaninem CHOLERA HUR DUR kurna wołać, wykopywać BEKAZKATOLI.
  • Odpowiedz
Aha, no tak. Rozumiem, że to wyjaśnia beznadziejność tego znaleziska?:) Wołać Cię do znalezisk o pedofilach z innych wyznań, z różnych grup społecznych, zawodów, czy bardziej absurdalnych tłumaczeń?;)
  • Odpowiedz