Wpis z mikrobloga

Cześć mirabelle, mam BMW 320i E93 2008 rok, chciałem wymeinić filtr kabinowy, ale zauważyłem że jest tam jeszcze taki okrągły który się kręci, jak to się nazywa? Wali mi jakimś czymś, i chyba jestem na to uczulony bo potem mi się kręci w głowie i mam uczucie że mózg mi się pali, jak wymienię te filtry i odgrzybię klimę to wystarczy czy jeszcze coś by trzeba było?

#bmw #samochody
  • 15
@roknasilowni: zmień auto na normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Okrągłego kabinowego nie widziałem, natomiast odgrzybienie - tak ALE:

1) ozonowanie, tylko jakimś poważnym ozonatorem, nie szajsem wpinanym w gniazdo zapalniczki
2) odgrzybienie - psiknięcie chemią w PAROWNIK, nie przez dysze w kabinie, bo to mało co daje, jeśli w ogóle cokolwiek (bardziej maskuje)
3) może sprawdzenie drenu - trzeba zobaczyć czy dywaniki nie są mokre po stronie
@roknasilowni: coś chyba kolego pomieszałeś, coś takiego to było w Sprinterach albo T4 do kabiny, ale to nie jest Sprinter ani T4 xD.

http://filtron.eu/pl/znajdz-filtr?action=showSubmodelFilters&formType=1&vehicleMake=BMW&vehicleModel=3+%28E90%2FE91%2FE92%2FE93%29&vehicleType=cars&vehicleSubmodel=320i&prodFrom=03%2F2007&prodTo=12%2F2011&hp=156&engType=N46B20B

według strony Filtrona masz tylko ten na podszybiu, jeden raz się spotkałem z dwoma filtrami kabinowymi, ale to był MB - chyba E i S klasse tak mają.
@Student_AWAS: Za schowkiem od góry, ale przysiągłbym że ma ścianki jak filter, muszę to znowu rozkręcić i zobaczyć, może ktoś wrzucił jakiś filter zamiast dmuchawy :D Jest to strasznie głośne, więc bym się nie zdziwił.