Wpis z mikrobloga

#!$%@? jestem idiotą!!!
Szukałem ksiegowości, koledzy mieli po 150zł a ja chciałem taniej to zauważyłem że #taxcare reklamuje sie ksiegowością za 99zł to zadzwoniłem, konsultant powiedział że wszystko fajnie ze wszystkimi bajerami bede miał za 170zł.
Jak to, czemu tak drogo pytałem, ale konsultant był miły to w końcu mnie przekonał, te 20zł przeboleje.

#!$%@? dzisiaj przyszedł mail że do zapłaty 220zł. Te 170 to była kwota netto.
Dziekuje pozdrawiam.
Nigdy nie korzystajcie z taxcare bo to oszuści wykorzystujący techniki manipulacyjne do naciągniecia głupiego człowieka.
Próbowałem dodzwonić sie do tego typa bo mam jego numer, a on mój już zdążył zablokować. Dziekuje pozdrawiam
#!$%@? drugie amber gold.
#madrypolakposzkodzie #ksiegowosc
Pobierz AlfredoDiStefano - #!$%@? jestem idiotą!!!
Szukałem ksiegowości, koledzy mieli po 15...
źródło: comment_0rVbQDRXiJpjyBG71m6cWtIJkdH8DXEb.jpg
  • 15
@MacKoz: opowiedz cos wiecej. generalnie sam sie nad nimi zastanawiam, ale w moim mieście punkt tax care otworzył gościu który ma duże długi, sam księgowym nie jest, tylko ma ksiegową pod sobą, podobno jak ludzie do niego dzwonią z szybkimi pytaniami to mówi "ee to musze sie spytać ksiegowej dam znać" xDD
@azaruk: była taka branża, w którą TaxCare usilnie chciał się wkręcić. Zrobili promocję, na którą łapali klientów na umowy z 3-miesięcznym wypowiedzeniem. Po krótkim czasie "regulamin promocji" się zmienił, skutkiem czego klienci płacili znacznie więcej niż mieli płacić, ale nie odchodzili przez to że i tak wypowiedzenie było 3-miesięczne. Pojawiła się konkurencyjna firma, która takie ceny wpisuje w umowie i TaxCare'a już w branży praktycznie nie ma.

Plus takie problemy, o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MacKoz: piękne słowa

Korporacyjność w biurze rachunkowym to nie jest dobra droga, liczy się raczej indywidualne podejście do klienta.


Nigdy nie zrozumiem jak "maszynowo" można księgować kontrahenta, wtedy jedynie sprawujesz kontrolę nad cyferkami, a nie faktycznym rozliczeniem firmy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AlfredoDiStefano: takie działania to istne łapanie ludzi na okazję, niestety dałeś się złapać.

W wielu sklepach internetowych spotkałem się z taką zagrywką, różnica jest taka że zawsze muszą dodać taką informację, w rozmowie telefonicznej również. Nie wiem czy są do tego zobowiązani prawnie ale sam profesjonalizm i charakterystyka zawodu tego wymaga.

Popytaj po znajomych o księgową, jeśli trzymają się jednego biura to zapewniam że rozlicza ich dobrze albo są ślepi chociaż