Wpis z mikrobloga

@highlander: bardzo dobrze, że zakazał tego marszu. Jestem z Wrocławia i strach było wychodzić na ulicę podczas wcześniejszych „celebracji”, a co dopiero teraz jak wszystkie ruchy narodowościowe przybrały na sile. Gdyby to był marsz rodzin z dziećmi i innych ludzi pokojowo świętujących to nie byłoby problemu. Ale to jest marsz ludzi, ktorzy wykorzystują każda okazje, by propagować hasła „Polska dla Polaków” i palić kukły Żydów na Rynku. No moze jestem dziwna,
Jestem z Wrocławia i strach było wychodzić na ulicę podczas wcześniejszych „celebracji”,


@dobrzecisiewydaje: możesz rozwinąć? Też jestem z Wrocławia i z chęci sprawdzenia podobnych rewelacji rok temu poszedłem z dziewczyną na ten marsz. Marsz przebiegał w jak najbardziej pokojowej formie, więc ciekawi mnie skąd ten strach u Ciebie.
w przeciwienstwie do niektórych troglodytów jak prezydent Wrocławia #steam nie ma problemów z celebrowaniem niepodleglosci polskiej PONAD PODZIAŁAMI


@highlander: Brawo pan prezydent i pan prezydent elekt Wroclawia. Nie zgodzili sie na zorganizowanie marszu gloryfikujacego podzialy w spoleczenstwie. Powinienes sie cieszyc, zgodnie z tym co napisales. ¯\_(ツ)_/¯
@silverm: tak pokojowo, że się napier*lali na rynku i rzucali petardami w ludzi?
@HumbugPL: parada równości nikogo nie krzywdzi
@lronman: krzywdzenie i zastraszanie mniejszości to według ciebie swoboda obywatelska?
@iErdo: demokracja i wolność słowa, a zastraszanie i propagowanie nienawiści wobec odmienności to zupełnie inne rzeczy.
@cucaracha: rodziny z dziećmi przeciez maja marsz z pochodem i świętowaniem na Rynku przed południem. Wy chyba dalej nie wiecie który marsz
@cagedindreams: świętowanie przeciez odbywa sie normalnie w ciagu dnia, wiec nie wiem o co ci chodzi z tymi pretensjami, ze tylko raz jest 100-lecie. Pewnie, ze raz, ale to nie znaczy, ze mamy sie godzić na burdy. Zakazli tylko marszu narodowościowców sygnowanego przez Międlara i Robaka, ktorzy w ubiegłych latach m.in. palili kukły Żydów. Ale co tam, jak sie bawić, to sie bawic, okna wybić, drzwi wywalić.
@highlander: Celebracja po #!$%@? fest xD Zwykła promocja, w ciągu ostatniego roku było kilka takich 'na stulejcie', np. dla fińskich deweloperów. Swoją drogą 80% tych gier to crapy. I co jeszcze lepsze, od #!$%@? tych gier nie ma nawet polskiej wersji językowej XDDD Jak patriotycznie.

@dobrzecisiewydaje: nie miał do tego prawa i nie obroni tej decyzji w żadnej instancji. W ten sam sposób można #!$%@?ć dowolny marsz i każdy to rozumie, dlatego przeciwko takiej samej decyzji HGW występują m.in. Barbara Nowacka, Miasto Jest Nasze czy Piotr Misilo. No, ale "jestem z Wrocławia więc mogę oceniać kto ma prawo manifestować kto nie" wie lepiej.

Boże, jak gardzę.
tak pokojowo, że się napier*lali na rynku i rzucali petardami w ludzi?


@dobrzecisiewydaje: jedyne incydenty, o których informowały media to spacyfikowanie przez policję nielegalnej blokady Marszu Niepodległości zorganizowanej przez kilkanaście feministek:
https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/liderka-strajku-kobiet-ma-zarzuty-za-blokowanie-marszu-narodowcow,800100.html

Wydźwięk Twojego posta sugeruje jakoby uczestnicy marszu #!$%@? i podpalali bogu ducha winnych przypadkowych ludzi i STRACH SIĘ BAĆ WYJŚĆ Z DOMU.

Manipulujesz świadomie czy ot tak z ignorancji?

Na filmie poniżej przestraszona pani twierdzi, że uczestniczy marszu nawołują