Wpis z mikrobloga

Mirki, jako, że mam już dość mordy morawieckiego, i systemu w którym żyjemy zdecydowałem się coś zmienić. Wczoraj już oficjalnie dostałem wizę do #australia i za 3 tygodnie dołączam do australijskiej części wypoku, czyli robię #emigracja . Bilety na lot #scoot już kupiłem, teraz pozostało mi jeszcze ogarnąć transpoprt z Warszawy do Berlina. I jakiś nocleg na miejscu.

I teraz moje pytanie brzmi następująco - jak najlepiej/najtaniej/najszybciej dojechać z Warszawy do Berlina (lotnisko TXL)? O 9 rano potrzebuję być na lotnisku. Pociągi bezpośrednie w godzinach nocnych nie jeżdżą, więc chyba tylko Flixbus? 138 zł za 2 osoby to dość dobra cena. Komfort w tych autobusach jest? Da się wytrzymać te 9h podróży?

A i przy okazji jak z Berlin Dworzec główny autobusowy dotrzeć do lotniska TXL? Będę mieć jakieś 4-5h na przesiadkę. Jak pojadę Flixbusem to 4 rano zajadę na dworzec, a o 9:40 mam samolot

#berlin #podrozujzwykopem
  • 7
@KonfesjonalToTakieDziwneSlowo najlepiej/najtaniej/najszybciej wybierz dwa :)

Lata Easyjet w cenie pociągu
Masz 3 pociągi dziennie
Flixbusa sam znalazłeś
Jest sporo ofert na blablabla car

Co wybrać zależy od ciebie w 10 min znajdziesz ceny i rozkłady jazdy. Na tej trasie nie ma jakiś fajnych lepszych opcji.

Trasa z dworca na lotnisko to pewnie ringbahn potem przesiadka ale użyj map Google one dobrze działają dla komunikacji w Berlinie.