Wpis z mikrobloga

Czy jeżeli jestem #niebieskiepaski i w wieku 21 lat:
- mam 50tys zł oszczędności
- mam 2 letni samochód o wartości 120tys zł
- prowadzę mini-biznes generujący niewielkim nakładem czasu i pracy 1500-2000zł miesięcznie (na czarno niestety narazie)
- mam 30% udziały w spółce z.o.o (rodziców)
- mam 186cm wzrostu przy wadze 70kg, morda 7,5/10
- studiuje dziennie najbardziej wymagający kierunek na politechnice

ALE przez #!$%@? charakter, egoizm, brak umiejętności budowania z ludźmi, szczególnie kobietami, głębszych relacji i problemy psychiczne jak np. osobowość wieloraka nigdy nie miałem dziewczyny, to jestem mimo wszystko #wygryw czy bardziej #przegryw ?

A i zapomniałem, że mam skłonności do #alkoholizm , może nie jest ze mną jeszcze aż tak źle, ale gdy pije nie znam umiaru i potrafię np. zachlać 2 dni pod rząd.

Im jestem starszy tym bardziej nachodzą mnie #feels przez brak kochającej kobiety u boku, ale wszystkie które na mnie lecą mi się nie podobają, a od tych w których ja się #!$%@? dostaje kosza.

#zwiazki #rozowepaski
  • 76
  • Odpowiedz
@akwajuk21: Skąd wiesz, a może rozwinał wcześniej biznes i przepisał go na rodziców? Teraz jest tylko udziałowcem. W międzyczasie zaczął rozkręcać kolejny, bo gość ma po nadzwyczajny talent do interesów. To tłumaczyłoby dlaczego zarabiając na obecną chwilę 2 tys ma na koncie odłożone dobra nie chce mi się ciągnąć tej zarzutki dalej
  • Odpowiedz
@kurfwsywa: Twoje zachowanie, charakter uformowane jest w dużym stopniu przez rodziców i za młodu. Sam mam syna: 9lat i młodsza córę. I bardzo dobrze widzę teraz ile zależy od nas rodziców. Inaczej zachowujesz się jak sam zdobywasz wszystko od zera, tak jak ja. A inaczej jak dostałeś od starszych wszystko. Chcesz rady, nie ma prostego sposobu. Sam jestem cholerykiem i bardzo szczery, za szczery. I prawdziwych kolegów tacy ludzie nie mają
  • Odpowiedz
  • 0
@kurfwsywa masz zawód syn i jesteś bananem. Wartościowe kobiety raczej nie będą u ciebie szukały szczęścia, na razie. Ruchaj te ładne z niższego szczebla karmiąc nadziejami o związku i ruchaj te pustaki czy tam blachary jak je nazywasz machając im przed nosem pieniądzem, na razie. Później wszystko minie i w końcu też znajdziesz babę pod dziecko i rodzinę jeśli to cię kręci. Nie warto się przejmować dostaniem kosza. Gorzej jest nic nie
  • Odpowiedz
@kurfwsywa: No pewnie, że wygryw. Radzisz sobie dobrze finansowo, umiesz na siebie zapracować. A że charakter masz kiepski, no to cóż, takie życie. Nie kręci się ono wokół posiadania kobiety czy przyjaciół. To kwestia Twojej hierarchii wartości.
A jeśli chodzi o alkohol to też zależy czy chcesz być w przyszłości zdrowy czy nie. Jeśli nie dbasz o to to też nie widzę czemu miałaby to być wada. Sama lubię alkohol, ale
  • Odpowiedz