Wpis z mikrobloga

- Bądź mną
- Anonka lvl 66
- Rządź prawie 2mln miastem
- Na 100 lecie niepodległości Polszy ogłoś zakaz marszu niepodległości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Zamiast tego faworyzuj marsze gości w policyjnych czapkach, gumowych ciuchach i metalowych kółkach w sutkach
- Zbliża się 11 listopada
- Patrz jak miasto płonie
- ( ͠° ͟ʖ ͡°)Hurr Durr jak do tego doszło nie wiem


  • 10
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przynajmniej nie nawoływali do zaj$%^nia nikogo


@Pawu1on: Gdy lewactwo wejdzie za mocno i trzeba manifestować swoje poglądy nawet pod pastami... ()

Możesz mi łaskawie powiedzieć kto i gdzie namawiał do "zaj$%^nia" kogoś?
@Pawu1on: Polecam się zapoznać: https://www.miejski.pl/slowo-Pasta

Tekst, najczęściej w formie krótkiego opowiadania, tworzony głównie w celach humorystycznych, przekazywane są ustnie (np. w formie audiobooków; nagrań), bądź pisemnie.


+ Wciąż nie odpowiedziałeś na moje pytanie zadane wyżej wiem że to typowe wśród osób o lewych poglądach że trzeba im przypominać o takich rzeczach ale może wyjdź przed szereg i chociaż ty bądź trochę bardziej rozgarnięty i odpowiadaj na zadane pytania jak chcesz
@Pawu1on: Nagranie z 2014 a od 2015 było już spokojnie (Patrz niżej) + nawet na nagraniu słychać krzyki jak zaczęli rzucać petardy by nie rzucali więc argument taki trochę inwalida...

Co do banneru to na marszu było ponad 60 tysięcy osób!
Nawet jak ten banner niosło 20 osób to jest to tylko ~0.03% wszystkich osób które brały udział w marszu.
Czy jeżeli ja bym przyszedł na paradę równości z bannerem "Śmierć