Wpis z mikrobloga

@Dusza_Jest_Chaosem: he he, ja jestem mezczyzna i jezdze samochodem dla P R A W D Z I W Y C H M E Z C Z Y Z N, ford f450 6,7l prawie 7m dlugosci i dwa i pół metra szerokości a nie jakaś popierółka dla bab. Jak sie przyzwyczaisz to nie uwierzysz jaki wygodny jest w miescie, przejezdzasz nim po dachach samochod dla cipeuszy.
  • Odpowiedz
@Zlomiarz1: niestety nawet nowe osiedla, a jak rozmawiam czasem to nawet i może być gorzej, nie mają odpowiedniej liczby miejsc w stosunku do potrzeb tak więc tak - kierownica jest po to by nią kręcić. pod blokiem potrafię zatoczkę tyłem na 7-8 razy wjeżdżać, z wychodzeniem z budy by sprawdzić ile mi miejsca zostało, bo taka jest rzeczywistość.

te #!$%@? dzbany na zdjęciu to #!$%@? równo mają, bo na Sanockiej to
  • Odpowiedz
@luzny_lori No właśnie tu jest parking za szlabanami wypadałoby po sąsiedzku sobie #!$%@? nie robić, jest bardzo mało miejsca i nie raz muszę (ja, czy inni też) parkowac "na zewnatrz", bo zwyczajnie nie ma miejsca, ale jak tak sie auta stawia, to nic dziwnego.
  • Odpowiedz
No właśnie tu jest parking za szlabanami wypadałoby po sąsiedzku sobie #!$%@? nie robić, jest bardzo mało miejsca i nie raz muszę (ja, czy inni też) parkowac "na zewnatrz", bo zwyczajnie nie ma miejsca, ale jak tak sie auta stawia, to nic dziwnego.


@Dusza_Jest_Chaosem: a nie, to kompletnie co innego - największym #!$%@?, #!$%@? który doskonale zna specyfikę danego miejsca i mimo tego zostawi sobie 3 metry przed maską jest twój
  • Odpowiedz