Wpis z mikrobloga

@ZespolmBanku: Witajcie! Jeżeli mam w mBanku raty, raty Allegro 0%, to mogę je nadpłacać? Powiedzmy w tym miesiącu zrobiłbym 3 przelewy, takie jakie mam raty. Jeśli jest to możliwe, to wtedy szybciej spłacę raty, czy wtedy w grudniu i w styczniu już nie musiałbym robić przelewu na rachunek do spłaty rat, a dopiero w lutym?
  • 13
@goldenos, możesz nadpłacać pożyczkę w dowolnym momencie :) W przypadku jak przelejesz środki na rachunek powiązany ze spłatą rat, to będziemy je pobierać zgodnie z harmonogramem. Jeśli nie chcesz aby, te środki znajdowały się na rachunku a od razu spłaciły Twój kredyt należy po zalogowaniu się do serwisu transakcyjnego wybrać zakładkę: Moje finanse - Kredyty, wybrać dany kredyt, a następnie opcję Wcześniejsza spłata – Wykonaj przelew. Najbliższą ratę kredytu pobierzemy zgodnie
@ZespolmBanku: Tylko ja nie mam konta w mBanku, jedynie rachunek, na który muszę spłacać raty. Czyli jeszcze raz, jeśli przeleje teraz powiedzmy 1000 zł, a ratę mam 200 zł, to przez 5 miesięcy nie muszę robić przelewów, bo i tak Wy pobierajcie z tej sumy którą wpłaciłem. Dopiero za 5 miesięcy musiałbym już zrobić normalny przelew do spłaty raty. Dobrze rozumiem?
@goldenos, zgadza się posiadasz rachunek techniczny ale możesz się do niego logować :) Przelewając równowartość 5 rat na ten rachunek przez 5 miesięcy będziesz mógł odpocząć od przelewów do nas ;) Pozdrawiam [FA]
@goldenos: możesz albo zrobić tak jak było to opisane wyżej, albo po zalogowaniu:
a) spłacić te 1000 zł z kredytu i pomniejszyć wysokość miesięcznej raty
b) spłacić te 1000 zł kredytu i skrócić okres kredytowania