Wpis z mikrobloga

@MiKeyCo:

Art. 14. Organ gminy wydaje decyzję o zakazie zgromadzenia nie później niż na 96 godzin przed planowaną datą

zgromadzenia, jeżeli:

1) jego cel narusza wolność pokojowego zgromadzania się, jego odbycie narusza art. 4 lub zasady organizowania zgromadzeń

albo cel zgromadzenia lub jego odbycie naruszają przepisy karne;

2) jego odbycie może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach, w tym gdy zagrożenia

tego nie udało się usunąć w
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Brednie. PO wszczynając burdy za pomocą prowokatorów do 2014 roku próbowało tak to naciągać. Ale 3 ostatnie edycje były nadzwyczaj spokojne. Uzasadnienie naciągane niczym stare kalesony.
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Też się zastanawiam jak to rozegrają. Wtedy ludzie powinni po prostu pójść innymi drogami w sposób niezorganizowany. Przecież służby nie będą latały za pokojowymi ludźmi z flagami jak w jakimś reżimie.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Bardzo spokojne (2017)

PO wszczynając burdy za pomocą prowokatorów do 2014 roku próbowało tak to naciągać.


Trochę mi folia opadła na oczy z mojego kapelusza ;).
MN co roku jednoczy ludzi, ktorzy wykrzykuja rasistowskie haselka, a w tym roku to mialy byc neonazistowskie slawy. Tzn. ostatnie zdanie ma sad, i moim zdaniem nacjonalisci powinni sie odwolac - to rozwieje wszystkie watpliwosci.

Bardziej mnie ciekawi co bedzie we Wroclawiu - bo
johny-kalesonny - @MiKeyCo: Bardzo spokojne (2017)

 PO wszczynając burdy za pomocą ...
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Co ty za brednie pitolisz? Przecież to nagranie jest spokojne. Byłem wtedy. Była moja rodzina z kilkuletnimi dziećmi. Było wiele innych podobnych rodzin. Nie zdarzyło się nic. NPC próbują race naciągać jakoby były jakieś zamieszki. Przecież to brednie.


BTW, sam szef CBA, Wojtunik z PO, ocenił, że część prowokacji zrobili podwładni jego kolegi z rządu a NPC dalej powtarzają narrację propagandową.
  • Odpowiedz
Byłem wtedy. Była moja rodzina z dziećmi. Było wiele innych podobnych rodzin.


@MiKeyCo: Czyli to jednak rodziny z dziecmi spiewaly "Cala Polska spiewa z nami, #!$%@? z uchodzcami"? :D

BTW, sam szef CBA, Wojtunik z PO, ocenił, że część prowokacji zrobili podwładni


Podaj zrodlo
  • Odpowiedz
Przecież służby nie będą latały za pokojowymi ludźmi z flagami jak w jakimś reżimie.


@MiKeyCo: nie wiadomo jak zareagują coroczni uczestnicy MN, którzy nagle zostaną rozgonieni
Wszak pisowski marsz zostanie "wysterylizowany" z wszelkich transparentów, opraw, rac, kominiarek, coś jak wejście na sektor gości przy derbowym meczu
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: "Podaj zrodlo" jest mantra? W sensie rzucasz oskarzenie, ale bez zrodla - ktos o to pyta, bo ma podejrzenie, ze jestes nierzetelny. Mowisz wtedy "Mantry NPC", are you fucking kidding me? :D

Wklej mi tutaj zrodlo do tego, ze Wojtunik z PO ocenil, ze czesc prowokacji zrobili podwladni jego kolegi z rzadu, oraz udowodnij mi tez, ze tak faktycznie bylo.
  • Odpowiedz
"Podaj zrodlo" jest mantra?


@johny-kalesonny: Tak, bo chyba ostatnie lata spędziłeś w hibernacji. Było to przerabiane przez media przez kilka lat a NPC dalej pytają o źródło. Więc jest czystym trikiem erystycznym - odwracaniem uwagi i insynuacjami.

Po wszystkim, gdy nagrania wyciekły, Wojtunik próbował coś lawirować, że niby miał coś innego na myśli. Pewnie to, że chłopcy Sienkiewicza wywożą śmieci spod wiaty śmietnikowej ambasady rosyjskiej. A palą wyłącznie Radomskie i Camele.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: Dowod lezy po Twojej stronie. Stawiasz dosc mocno nieprawdopodobna teze, ze to rzad prowokuje "patryjotow" (kazdy nacjonalista tak powtarza, co roku), ale dowod to ma sobie znalezc dyskutant w internecie :D

Uwazam, ze istnieje minimum przyzwoitosci w dyskusji. Warto do niego aspirowac, zachecam.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Brednie, zaklinanie rzeczywistości.

Jeśli policjanci dopuszczali się ataków na spokojnych demonstrantów a potem składania fałszywych zeznań pomimo istnienia nagrań (choćby sprawa Daniela Kloca) a dyspozycyjni sędziowie to na siłę kryli (jak choćby dyspozycyjna w tej sprawie SSR Iwona Konopka) to na pewno słowa Wojtunika o prowokacjach policyjnych były przejęzyczeniem. Na pewno. NPC będą brednie powtarzać w nieskończoność. "To nie był prawdziwy socjalizm, trzeba spróbować jeszcze raz". XD
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: ale to Ty nie przedstawiłeś konkretów ( ͡º ͜ʖ͡º).

Piszesz sobie górnolotne stwierdzenia, nie podpierasz ich dowodami i myślisz, że ktoś Ci uwierzy na słowo xDDDDD.

A potem jeszcze wbijasz i krzyczysz na ludzi, że są NPCtami, bo nie wierzą na ślepo we wszystko co ktoś mówi.

No to jest takie robienie kurtyzany z logiki, że naprawdę nie wiem jak Ci to przeszło przez pakiety
  • Odpowiedz
ale to Ty nie przedstawiłeś konkretów ( ͡º ͜ʖ͡º).


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Kolejny raz kręcisz. Przeciesz to wy twierdzicie, że marsz był zagrożeniem. To udowodnijcie.

W ostatnich 3 latach nie zdarzyło się nic. Od 2015 roku policja była prawie niewidoczna, kryła się po bocznych uliczkach. I było spokojniej niż wcześniej, gdy policja była zaangażowana.

Oczekujesz dowodu na niebycie wielbłądem? Nie bądź śmieszny. Jedyne co zaprezentowałeś to insynuacje. XD
  • Odpowiedz
@waro: Znamy wasze krętactwa i propagandę. Bóldupicie jeśli się generalizuje na was, ale uwielbiacie generalizować o innych. Przykład: w jednym marszu idą też środowiska faszyzujące to od razu generalizujecie na wszystkich. Ale pupska będą pekały, gdyby zdeneralizować na wszystkich homo perwersje i czyny pedofilskie części tego środowiska.
MiKeyCo - @waro: Znamy wasze krętactwa i propagandę. Bóldupicie jeśli się generalizuj...

źródło: comment_v8IUUFKslEPD51N4KhukJdTv3mXv6rJm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz