Wpis z mikrobloga

#szurajzwykopem #wrealu24 #marcinrola #bekazprawakow #bekazpodludzi

U Roli najpierw eksksiądz "patriota", potem "wielki przedsiębiorca", właściciel upadających na ryj browarów, strugał "egzberta xd" i naczelnego polskiego patriotę i pierdylion razy podkreślone-P O S E Ł, sam POSEŁ przyszedł(ach te kompleksy).
Tak mu dobrze szło, że uczył Mongoła akcentów w języku polskim, a 5 sekund potem sam #!$%@?ł wymowę xD
Ach no i gadał wielce o kulturze, wcześniej śmiejąc się z leczącego się alkoholika, jakim jest Kukiz.

W sumie nie wiem co mnie bardziej bawi-zmiany narracji Roli jak w kalejdoskopie, raz pisk "WREDNE PO, PiSie RATUUUUJ", potem obwinianie PiS że "hurr durr ukradł marsz", "Duda zdradził" i nakręcanie się Mongoloida na szukanie WSI po warszawskich szaletach, czy doszukiwanie się wszędzie spisków i prowokacji przez Jakubiaka.

Z takich rzeczy prawdziwych, a nie teatralnej szopki, dowiedzieliśmy się, że tylko oczywiście Jakubiak jest JEDYNYM, powtarzam JEDYNYM prawdziwym opozycjonistom, bo reszta to som agentury pane( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz że...

...że Małpian Kowalski już nie jest złym antykatolikiem tylko "och, parę razy mu się pomyliło, no cóż".
Wysłałem ten filmik Jakubiakowi na TT, to mnie zablokował, więc wszystko wskazuje na to, iż prawdopodobnie łysy ćmil ma nowego pana, a Jakubiak nowego przydupasa.
Tak czy siak, widać że będzie ciekawie, bo dwie równie egocentryczne osobowości się spotkają, obie łase na hajsiwo, a ich "szczerych intencjach" możemy być bardzo przekonani.
  • 3
@WodzNaczelny:

dowiedzieliśmy się, że tylko oczywiście Jakubiak jest JEDYNYM, powtarzam JEDYNYM prawdziwym opozycjonistom, bo reszta to som agentury pane( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nope, oglądałem to i nic takiego się nie dowiedziałem. Zakop informacja nieprawdziwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)