Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam 26 lat niedawno skończyłem, magisterkę z informatyki, dwa lata temu pracowałem przez rok w jednej firmie nad startupem, stosowaliśmy tam angulara i ror, niestety mnie zwolnili bo za wolno niektóre zadania mi szły, moją pracę często wykonywałem na pamięć, bez zrozumienia (nie miałem do tego zapału aby się rozwijać), byłem na paru rozmowach o pracę jako frontend developer, ale niestety padałem na rozmowach technicznych i pytaniach typu ,,jak działa angular?”.
Nie wiem co dalej robić, czy brnąć dalej w programowanie, podziwiam ludzi co potrafią przerobić całą książkę ze zrozumieniem np. o c++. Ostatnio mam gigantyczne problemy z pamięcią, depresje, nieogarnięcie życia, problemy z zapałem do czegokolwiek. Może z racji że się trochę interesuję (oczywiście powierzchownie bo nigdy jakiejś książki w całości nie przeczytałem) mikrokontrolerami powinienem zrobić sobie jakieś kursy PLC i w tym kierunku szukać pracy?
#informatyka #programowanie #plc #gorzkiezale #przegryw #anonimowemirkowyznania #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbować cegoś nowego to bardzo dobry pomysł, trochę Cię odciąży psychicznie. Przy czym nie rezygnowałbym z programowania skoro już w tym siedziałeś. Po prostu dokształcaj się w odpowiednim dla siebie tempie, może jako cel drugorzędny, gdy będziesz czuł, że masz na to siły. Może uda Ci się na to inaczej spojrzeć, w końcu masz jeszcze trochę czasu, kto wie co będzie.