Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
10997 zł za zadbane #e46 330i LPG w ori mpaku, kolorze oxfordgrun, czarnej skórze, czarnej podsufitce.

Plusy:
+ ori system dźwiękowy harman kardon,
+ nic nie puka nic nie stuka,
+ pali 11-13l/100km,
+ mało oleju bierze jak na m54 (0.2l na 1000km),
+ ori przebieg 273k km,
+ nowe: amory przód, sprzęgło, uszczelki pod filtrem oleju/pokrywa zaworów, akumulator, hamulce,
+ zimowe i letnie zestawy opon na tył w cenie (letnie mają kilka miesięcy jeżdżenia a kupione nowe),
+ instalacja gazowa ma niecałe 2 lata,
+ auto zarejestrowane w Polsce.

Minusy:
- trochę rdzy tu i tak (nadkola, klapa tylna, do zrobienia),
- przyciąga uwage karynek więc ciężej zostać #przegryw
- felgi do renowacji,
- anglik.

Generalnie jestem w Polsce na dzień w sobotę to mogę dać obejrzeć w okolicy #krakow - #suchabeskidzka i jeśli ktoś chce wziąć w ten dzień to mogę mocno spuścić bo wracając do uk chce skoczyć po e36 ( ͡ ͜ʖ ͡)

@xardas_pl może potwierdzić że co napisałem jest prawdą i auto jak w opisie. Próbowałem sprzedać wcześniej ale nikt nie przyjechał obejrzeć (jakby przyjechał to by wziął xD)

#bmw #samochody #kupautozmikro
sorek - 10997 zł za zadbane #e46 330i LPG w ori mpaku, kolorze oxfordgrun, czarnej sk...

źródło: comment_TBVLWgYMkpwp6BawBbxRGSraNVb3prkd.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@sorek: Dla prostej kalkulacji skoro uważasz, że ktoś w Anglii za tego trupa z rdzą zapłaci ci ktoś 15 k zł.... To warto jednak go tam sprzedać :P (to zarobek ok 3000 zł za nic) Bardzo chciałbym zobaczyć tą aukcje jak sprzedajesz go komuś za 3k Funtów xDxDxD
  • Odpowiedz
  • 1
@pesotto No dobrze tylko że twój ford pewnie nie ma wady fabrycznej a BMW przyznało się do tego że silnik m54 bierze olej po określonym przebiegu i tyle. Poza tym co ty porownujesz? Wolę jeździć takim BMW 3.0 231 koni i dolewać olej niż jakimś śmieciowym fordem. Moje BMW z m62 też nie bierze ani grama oleju. Mogę wpisać ten fakt do CV?
  • Odpowiedz
@fbkq zwyczajnie jarasz się drogim gównem, moje jest chociaż tanie, 500 funtów to jest ok tygodniówka. W UK E60 zaczynają się od 2500 funtów, tu średni wiek auta to 6 lat, E46 to tu już ciężko zobaczyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@pesotto Ale dlaczego piszesz że jaram się? bo napisałem że wolałbym jeździć e46 niż focusem mk1? Czy ja wrzucam codziennie tu jakieś wpisy jak sorek czy daeun czy jak mu tam było? Ja po prostu uważam że stare bmki są solidne i bardzo fajnie się tym jeździ ale to tylko auto. Kto wie czy nie zamienię e39 na alfe 159.

@xionze jak widać nie bez powodu mam cię na czarnej liście dzbanie.
  • Odpowiedz
@sorek: wiem, mógłbyś nawet chiński M-pakiet codziennie montować byle nie jeździć autem które po prostu jeździ, ale nie jest prestiżowym 17 letnim BMW, gruby podzielił się też twoją opinią o tej czerwonej mazdzie co ją oglądał ostatnio, ty po prostu żyjesz w równoległej rzeczywistości, pogłaskaj lili ode mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pesotto: w bmw mógłbym nie robić nic i jeździłby nadal lepiej niż dowolny Focus. Jesteś po prostu kierowcą tira więc nie masz głosu xD

Mazda ssie, jej silniki też xD

A lili pogłaskam
  • Odpowiedz