Wpis z mikrobloga

Znalazłam w Internecie tani pomysł na prezent na rocznicę dla niebieskiego.
Zapisałam sobie w kalendarzu, kiedy zacząć go robić żeby zdążyć.
Tego samego dnia mam seminarium dyplomowe, więc poszłam do szefa poprosić go o wolne, pokazując mu na kalendarzu, o który dzień mi chodzi...


#zwiazki #logikarozowychpaskow #pracbaza
Pobierz partycja_ - Znalazłam w Internecie tani pomysł na prezent na rocznicę dla niebieskieg...
źródło: comment_2ocUHSZcK41xPNAdi0v5LlzQqs6eEilD.jpg
  • 129
@partycja_: nie powinno się "dawać", w zasadzie handlować, rzeczami, które w związku powinny wynikać z bezinteresowności, czułości, chęci pomocy czy empatii

potencjalnie jest to konfliktogenne, bo takie kupon jak rozumiem bezwarunkowo zobowiązuje Cię do mycia naczyń albo, o zgrozo, seksu. I co, Ty nie masz ochoty, a on Ci czymś takim przed oczami macha i dawaj do miecza? Nie masz przyjemności z seksu, że robisz z tego prezent dla NIEGO?

nie
@Jackal99 ok, dzięki za radę. Jeszcze tego nie zrobiłam, znalazłam taki pomysł gdzieś na wypoku, a rzucacie się jakbym wstawiła zdjęcie gotowego słoika xD.
Biorąc pod uwagę to, jak wygląda nasz związek i jakie mamy relacje, uznałam to za fajny pomysł.
Na pewno nie będę mu nic kupować, zarabia 2-3 razy więcej ode mnie, jak coś chce kupuje sobie sam, dlatego chciałam zrobić coś od siebie.
@partycja_: Rozumiem :) Tylko wlasnie jak mowisz, z np. wymienionych powodow nie masz ochoty, a on Ci pokazuje kartke i wtedy robisz. Tylko co to za przyjemnosc jak bedziesz to robic nie z checi tylko z przymusu. Kilka razy bedzie smiesznie i fajnie, ze taki as w rekawie, ale z czasem moze to wyjsc na gorsze generalnie.

Wiesz, mamy z zona gre "gierki malozenskie" i tam tez do wygrania sa takie
@partycja_: szczerze mówiąc jak miałem uprawiać seks z łaski, dowolny rodzaj, bo partnerce się nie chciało to pasowałem

to ma być przyjemność dla obu stron, bez znaczenia jak to przedstawisz jest to forma musu, czyli nie masz ochoty ale i tak to robisz, ale nie ze względu na jakieś wyższe wartości (empatia, chęć sprawienia przyjemności) tylko ze względu na kaprys losu i kawałek papierka w dłoni partnera