Wpis z mikrobloga

  • 0
Uwaga najlepszy komentarz tutaj:

Nie wiem jakim facetem trzeba być, by w takiej sytuacji czerpać radość z takiej intymnej pieszczoty. Można na tych losach dać np. "spacer w miejscu, w którym nigdy nie byliśmy", "kolacja w stylu indyjskim/włoskim". Trzeba trochę dostosować to do Was, co lubicie robić razem, jak spędzacie czas.

XD
  • Odpowiedz
to jest moja dupa i będę z nią robić to na co mam ochotę


@partycja_: szanuję xD

W ogóle co tu się dzieje XD

Opisałam śmieszną sytuację, szef zobaczył S E K S w moim kalendarzu, a w odpowiedzi dostałam 100 rad i opinii dotyczących mnie i mojego związku ))¯(ツ)/¯


Wypok welcome to ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@partycja_: nie słuchaj się tych przegrywów co kobiety nie dają im zaruchać bo mają codzienny ból głowy xD ja dostałem bardzo podobny słoiczek, aczkolwiek zamiast zmywania naczyń mogłem se popytać na xboxie. Czyli albo lodzik, albo seks, albo xbox. Z tym że kartek z xbox em było tylko 20%, reszta to sex i lodzik :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@partycja_: Też mam mieszane odczucia z tym słoikiem.
To widać, kiedy lód jest robiony nie z własnej inicjatywy z przyjemnością, a kiedy tylko po to, żeby to odbębnić ;)

Jeśli Twojemu chłopakowi to nie przeszkadza, bo liczy się dla niego tylko to, żeby spuścić z kija i ulżyć, to spoko, ale ja bym z tego nie korzystał.

Lepiej może zastanów się nad tym dlaczego tak często nie chce Ci się robić
  • Odpowiedz
@partycja_: jak czytam niektóre odpowiedzi wykopków to mi się niedobrze robi, ignoruj tych co mówią że słaby pomysł. Kto jest w tym związku, Ty i Twój facet, czy jakieś randomki wykopowe? Olej ich i rób swoje, Ty najlepiej chyba wiesz co się w Waszym wypadku sprawdzi.

Dziewczyna wrzuciła śmieszkową historię, a Wy się #!$%@? że prezent słaby. xD
  • Odpowiedz