Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie ma nic przyjemniejszego niż odpowiadanie "jestem bezrobotny" na pytanie o pracę, kiedy w rzeczywistości jesteś #programista15k. Po tym jak dalej potoczy się rozmowa bez problemu poznasz, czy masz do czynienia z materialistycznym śmieciem, który szanuje tylko równych lub silniejszych od siebie, czy z porządnym człowiekiem, który nie ocenia ludzi po zarobkach.
W przypadku kobiet to jest wręcz magia, a obserwowanie ich nagłej zmiany stosunku do ciebie kiedy w towarzystwie się wyda, że jednak nie jesteś bezrobotny... no cud, miód, złoto po prostu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 71
@AnonimoweMirkoWyznania: Prosta sprawa mireczku, znam to uczucie. Sam zaproszony na imprezę w nowym towarzystwie wjeżdżam na nią na wózku inwalidzkim w #!$%@? gównem ubraniach i psem przewodnikiem, cyklicznie symulując napady padaczki. Dopiero jak wyczuję towarzystwo, to zakładam najdroższy, szyty na miarę przez Phila Collinsa garnitur, odstawiam wózek w kąt, a psa #!$%@? przez okno - miny ludzi są bezcenne. Wierzę, że w ten sposób spotkam na swojej drodze prawdziwych przyjaciół, a
@AnonimoweMirkoWyznania To już lepiej mów, że pracujesz jako szambownik.za najniższą krajową. Na permanentne bezrobotnych nie patrzy się z dystansem dlatego, że nie mają kasy tylko dlatego, że są odbierani jako leniwi i niezaradni. Jeśli chcesz być odbierany jako ktoś biedny to mów, że mimo wszystko zarabiasz ale mało i w jakiejś słabej pracy. ( )
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli zaczynasz znajomość od tego, że kłamiesz i potem się cieszysz jak prawda wyjdzie na jaw? Dla mnie to ty byłbyś "śmieciem", który ma się za lepszego od innych i na pewno bym ci o tym wprost powiedział...

W ogóle jak dochodzi do sytuacji w której dzielisz się z innymi zarobkami? To jest dla mnie nie do pojęcia. Porównujecie swoje fiuty czy co? Czujesz satysfakcję jak ktoś zarabia mniej od