Wpis z mikrobloga

Marsz Niepodległości 2018 w Warszawie - program Równo o godzinie 14:00 otwarte zostanie zgromadzenie dotyczące Marszu Niepodległości, które się od wspólnej modlitwy. Hasło marszu to: Bóg, Honor, Ojczyzna!
Robert Bąkiewicz: - W tym haśle jest zawarty cały sens ruchu narodowego, myśli niepodległościowej i naszej historii. To nie jest zwykły slogan, to dewiza na której chcemy budować nasze państwo. W idealnie przedstawionej hierarchii.

Czyli ja nie jestem zaproszony na marsz jako ateista? Nie jestem nawet Polakiem dla nich. Wiecie jakie to smutne dla mnie? Serio tak bardzo katolicy nienawidzicie innych? A co z przekazem Jezusa o miłowaniu? Nie wstyd wam że dzielicie naród w tak podły sposób? Na waszym miejscu bym się ze wstydu bił pejczem po plecach w ramach pokuty.
#marszniepodleglosci #polska #bekazkatoli #zalesie #neuropa #polityka
  • 77
@lakukaracza_ co ma chrześcijaństwo do boga. Bóg to jest jedyna osoba której podlega król, to jest koncepcja, jak sie deklarujesz ateistą to powinieneś to rozumieć. Można nie wierzyć w jego istnienie, ale postępując tak jakby istniał wiesz że postępujesz dobrze. Nie ma tam nic o Chrustusie czy Allahu tylko o Bogu.
@lakukaracza_: A tutaj to Ci przyznam rację kolego. Pomimo, że nie podobały mi się podjazdy zazdrosnej lewicy to były one raczej chamskie i nie trafione. Twój argument za to jest całkiem słuszny i też mi w sumie jest smutno, że prezydent świeckiego kraju dyskryminuje nie-katolików. Może nie jestem jakimś wielkim patriotą, lecz szanuję swój kraj. Jednak chyba coraz mniej bo na każdym kroku dają mi do zrozumienia że mnie tu nie