Wpis z mikrobloga

#fantasycycling

No to ZACZYNAMY sezon 2019:

Od teraz do przyszłej niedzieli włącznie czekam na typy (i alternatywy dla nich) w pierwszych dwóch rundach naboru zawodników (tier 1A).

Tu macie dostępnych zawodników i ich ceny: https://drive.google.com/open?id=1ZmFJGF5_YOdz98Ux0g8chAohQF-oekNt - stron jest ponad 100, jeśli Wam sie nie załaduje online to ściągnijcie plik na dysk (to zwykły .docx jest)
Budżet na tych dwóch zawodników + 3 kolejnych (przyszły tydzień) to 3600pkt, ale bez żadnego podziału na 2+3 (można dziś wywalić 3500 na dwóch, a za tydzień 100 na 3). Pozostały budżet przejdzie potem na rundy 6-10, itd.

Propozycje poproszę w wiadomości prywatnej, nie musicie podawać cen, jedynie nazwiska, tak żebym mógł zidentyfikować o kogo chodzi bez problemów. Dokładnie za tydzień przedstawię składy cząstkowe czyli kogo udało się każdemu upolować i ile budżetu pozostało na kolejnych 3 zawodników :) Szybkość napisania do mnie nie decyduje o kolejności. O niej decyduje nr w drafcie (u dołu), także macie cały tydzień i nie musicie się spieszyć.
----------------------------------------------------------------

Przypominam że mamy 2 formy podawania zawodników:

1) opcja per rundę:

1. Gość X (Gość A, B, C, D, E)
2. Gość A (Gość X, Y, Z)

gdzie 1 oznacza że w pierwszej rundzie patrzę tylko na tę linijkę, a w drugiej na tę drugą. Ilość alternatyw nieograniczona, alternatywy oczywiście mogą się powtarzać pomiędzy rundami, biorę pierwszego wolnego z lewej w każdej rundzie.

2) opcja na dwie rundy na raz:

Gość A
Gość B
.............
Gość X

wygodniejsze, ale z mniejszą kontrolą nad budżetem. W obu rundach biorę z takiej jednej listy zawsze pierwszego wolnego od góry.

W razie pytań służę pomocą oczywiście (ale nie odnośnie konkretnych zawodników :D)
Powodzenia! :)

(ja jako prowadzący musiałem podać pierwszy vice-prowadzącemu aby nie sugerować się napływającymi propozycjami od Was)

------------------------------------

1. @Xedron
2. @Dzazder
3. @szmyd
4. @HalBregg
5. @krish
6. @zojmers
7. @Eestel
8. @DerMirker
9. @schrodingerscat
10. @Scyzorro83
11. @Kozzi
12. @cult_of_luna
13. @tududutududu
14. @puchacz22
15. @Pierre_Billotte
16. @Ejszyn
17. @Ostatni_Piwniczanin
18. @AbaddonLincoln
  • 5
  • Odpowiedz