Wpis z mikrobloga

Wczoraj odbył się koncert w Royal Albert Hall z okazji stulecia odzyskania niepodległości.

Rozmiar sali robi wrażenie. Było ponad pięć tysięcy osób, ponoć w kwietniu już nie było biletów.

Obok nas siedzieli Polacy 60+ wychowani w Anglii. Dość ciekawe, że z wykonawców znaki tylko Edytę Górniak, a byli Możdżer, Sojka, Lombard, Wyszkoni, Karpiel-Bułecka, Anna Maria-Jopek. Mieliśmy trochę opowiadania.

#londyn #uk #niepodleglosc #dzienniepodleglosci #polska
Pobierz tptak - Wczoraj odbył się koncert w Royal Albert Hall z okazji stulecia odzyskania ni...
źródło: comment_DjeQdUyslGBQdMfX0rPJXfb6MlrkyVss.jpg
  • 8
@peszmerd: Trzeba jednak śledzić różne PolishExpressy i Londynki.net. Osobiście też o tym nie wiedziałem (a pisano na ten temat już prawie rok temu). Całe szczęście moja żona jest bardziej ukulturowiona więc zorganizowała nam wyjście. Wyobrażasz sobie gdzie była moja szczęka gdy kolejne gwiazdy wychodziły na scenę, a ja nie miałem pojęcia kto jeszcze wyjdzie? Już miałem dość jak Możdżer wyszedł (którego twórczość uwielbiam) a tu wychodzi na scenę Edyta Górniak, Sojka,
@dnasstorm: że z Górniaczką w Nowym Jorku jedli kolację, stąd ją znają, a ambasador grywał w tenisa na ich kortach, że przyjeżdżał autem na blachach POL1.
@peszmerd: trzeba się garnąć. Ja kupiłem bilety za radą kierowniczki polskiej szkoły w styczniu. Koncert był szykowany od 5 lat, więc informacje krążyły.
@silentpl: loże też były na sprzedaż? Zastanawiałem się nad tym.