Wpis z mikrobloga

@tr00ci0: zależy jak trafisz. ostatnio na amazon.co.uk była promka i za trochę ponad 800 zł można było kupić. Standardowo koło 1000, ale czesto promki są na około 900-920.
XD


@encore26: no sorry dzbanie, ale skoro Lepin przegrywa rozprawy sądowe w Chinach (https://www.lego.com/en-gb/aboutus/news-room/2018/november/lepin-case/) o kradzież własności intelektualnej (czaisz to?? W kraju, który w dupie ma to prawo i zbudował swoją pozycję na rynkach światowych właśnie kradnąc i kopiując gotowe rozwiązania) to chyba jest coś na rzeczy?

To żeś pewnie biedak (tego jeszcze nie wiemy) ale że złodziej wiemy na pewno. Ale na boga, nie chwal się swoją głupotą i
żeby była jasność on to akurat niczego nie ukradl.


@JohnyAgrest: w sumie to masz tutaj rację. @encore26 fizycznie nie ukradł tutaj tego zestawu, ale czy przypadkiem nie łapie się np w ten art.:
Art. 291. § 1. Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2.
@damw: weź się nie zesraj z tymi artykułami :D szczerze to wali mnie własność intelektualna i inne górnolotne spojrzenia na to, dbam o swój portfel.Taka prawda.Chcesz to kupuj LEGO, ja będę kupował lepiny i nic ci ani mi do tego.