Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saasy: Imo warto. Nawet jeśli set będzie mocno popowy, to na żywo odczuwa się to zupełnie inaczej. Do tego jadę z córką, z której zrobiłem fana więc nie mam wyjścia, hype is real :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@i_found_a_whistle: Platinum to wymysł LiveNation jak wyciągnąć kasę od ludzi zeanormalne miejsca. A Enhanced i Premium to bilety VIP z early access i gadżetami, plus w wersji EE również z dostępem do stanowiska Microsoft które pozwoli pobawić się w wirtualnym świecie znanym z ostatnich teledysków.
  • Odpowiedz
@2ndLaw: ej ej, bo nic nie rozumiem. Najtańszy bilet na trybuny to prawie 700 zł? Ale chodzi o te strefy A1 i A10, czy o całe trybuny? Pierwszy mój taki koncert, na który chciałbym się wybrać i nie rozumiem systemu :/ Będą jakieś tańsze? :D
  • Odpowiedz
@2ndLaw ale w ogóle dobrze rozumiem że te trybuny za 255 są dla osób co miały preorder płyty? Czyli pewnie dla szarych ludzi za kilka dni będzie jeszcze drożej? :/

No chciałbym się wybrać ale jednak nie za wszelką cenę. Przegięli deczko z tymi cenami :(
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CommanderStrax: Źle rozumiesz. Jeśli nie zostały wyprzedane to będą dostępne na dalszych etapach sprzedaży. Prócz VIPowskich paru rzędów na trybunach dla posiadaczy EE bądź Premium nie ma żadnych ograniczeń w sprzedazy. Ztego co czytałem to LN rzuca bilety pulami więc część miejsc z trybun ktore są niedostępne może się dopiero pojawić.
  • Odpowiedz