Wpis z mikrobloga

@deziom: tak szczerze w czym problem.
Znam jednego gościa.
Ma z kim pogadać nie tylko o tym ile wczoraj wypił.
Gdzieś się razem wybrać,
Coś razem przeżyć.

Ciągle na wykopie czytam że mężczyźni popełniają najwięcej samobójstw.
Itd...

Znasz jakieś inne pomysły jak poznać inny facetów po 30 żeby nie było tylko o chlaniu ruchaniu i że Legia/Wisła to kirwa?
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1:

Znasz jakieś inne pomysły jak poznać inny facetów po 30 żeby nie było tylko o chlaniu ruchaniu i że Legia/Wisła to kirwa?

Ja bym spróbował iść do pracy XD
  • Odpowiedz
żeby nie było tylko o chlaniu ruchaniu


@Sl_w_k_1:
To ja wolę już o chlaniu i ruchaniu.

Znasz jakieś inne pomysły jak poznać inny facetów po 30 żeby nie było tylko o chlaniu ruchaniu i że Legia/Wisła to kirwa?


Sztuki walki, siłka, piłka, zajęcia teatralne, malarstwo, impro, warsztaty kulinarne a nawet gierki komputerowe.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: wydaje mi się że gdybym szukał kogoś kto nie gada cięgle o ruchaniu i chlaniu to ostatnim miejscem w którym bym szukał byłby klub zwolenników baby która urodziła dzieciaka i wcisnęła ludziom kit że dalej jest dziewicą a jej syn wciskał ludziom kit o zamienianiu wina w krew tak dobrze że do dzisiaj co tydzień zbierają się w kościołach tłumy by patrzeć jak koleś w sukience pije wińsko. Masz i
  • Odpowiedz
@deziom: tak jak pan @Sl_w_k_1 napisał. Tyle się tu trąbi o samotności i problemach facetów a raczej ich ignorowaniu, to faceci się zbierają razem i ... modlą się. To ktoś się musi zesrać że jak tak można.
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Sl_w_k_1

@deziom: tak szczerze w czym problem.

Znam jednego gościa.

Ma z kim pogadać nie tylko o tym ile wczoraj wypił.

Gdzieś się razem wybrać,

Coś razem przeżyć.


Ciągle na wykopie czytam że mężczyźni popełniają najwięcej samobójstw.

Itd...


Znasz jakieś inne pomysły jak poznać inny facetów po 30 żeby nie było tylko o chlaniu ruchaniu i że Legia/Wisła to kirwa?


Te zakony czy cokolwiek to jest, to grupy zerowania nad zagubionymi
  • Odpowiedz
Znasz jakieś inne pomysły jak poznać inny facetów po 30 żeby nie było tylko o chlaniu ruchaniu i że Legia/Wisła to kirwa?


@Sl_w_k_1: no #!$%@? myślę, że są lepsze niż uczestniczenie w sekcie jezuskaXD
  • Odpowiedz