Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę xD nie ma to jak przyjść do roboty i słuchać o marszu faszystów, o tym, że "na #!$%@? te ich zielone flagi" (ONR), że działacze ONRu nic w dwudziestoleciu międzywojennym nie zrobili, ani sam ONR nie jest w ogóle związany z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, że wyzywali kodowców, że tam nie da się iść z dzieckiem bo są hasła o wieszaniu komunistów XD i w ogóle w #!$%@? #bekazpodludzi argumentów XD Logiczna rozmowa nie ma sensu (a podejmowałem ją kilka razy), tak mają sprane mózgi przez #zydowskatelewizjadlapolakow #tvn24 jest po prostu "nie, bo nie" i tyle. Jeden to jakby mógł to by chapnął krulowi jewropy tak mu głos z ekscytacji drży jak mówi o nim. No i ciągle #!$%@? o tym, że ONR i MW trzeba zdelegalizować XD notabene Ci sami #!$%@?ą codziennie w robocie o łamaniu konstytucji XD a ONR i MW są organizacjami legalnie działającymi w świetle obowiązującego prawa XD #!$%@? no nie mogę czasem w tej pracy

#marszniepodleglosci #4konserwy #bekazlewactwa
  • 10
@Ripper: mnie w sumie wali to, że kodziarze, że słowo w słowo to co w tvnie czasem mówią, tylko denerwuje mnie to, że nie chcą rzeczowo rozmawiać, jest nie bo nie. A ten jeden to najbardziej #!$%@?, bo notorycznie próbuje przekrzyczeć i argumenty typu "ale wyzywali kodowców", "ale ktoś racą rzucił" xD na 250 000 osób jedna osoba racą rzuciła w kodowców i próba sprowadzenia rozmowy do "tłumacz się z tego,