Wpis z mikrobloga

Dostałem bana od EA na wszystkie fify, skazali mnie za to samo po 4 dniach, tylko, że wyrok inny. Zachowali się jak kobieta, której odpływa krew z mózgu.
Pewnie na #fut mało osób to będzie wiedzieć, więc powiem wam, że w prawie każdego kraju jest coś takiego jak ochrona przed podwójnym skazaniem za to samo w tym samym czasie. Po angielsku nazywa się to double jeopardy. Pozwoliłem sobie zatem jakoś zawalczyć gdyż jawnie łamane jest tu prawo, również kanadyjskie.
Napisałem odwołanie tak oto brzmiące
Link do notatki, spoiler się krzaczył z tyloma akapitami
Dołączyłem również jpg jak niżej.
Ciekawi mnie jak postąpią, pewnie dostanę jakiś gotowy tekst, że przepraszamy ale zostałeś zbanowany prawidłowo i już zapłaciłeś więc mamy #!$%@? xD.

#fut #prawo #ubsimon3d
Pobierz
źródło: comment_OghLDkDUBhlJP9CMseszy6UsMCBaJFqW.jpg
  • 56
@Rafixo: Wyobraź sobie, że świadczę Ci usługę, ograniczam ją jednak bo złamałeś mój regulamin. Ty mówisz, że ok.
Po pewnym czasie odcinam Cię jednak od usługi za to samo złamanie regulaminu, które spowodowało wcześniejsze ograniczenie.

Jakby na coś takiego było ogólne przyzwolenie i nikt się nie bulwersował to by było cudownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Simon3D: No i co w tym takiego? To nie sąd że nie można karać dwa razy za to samo. Jeżeli w regulaminie był zapis który ci przytoczyłem, mówiący o tym że możesz zostać ukarany raz i ponownie, to wszystko jest jak najbardziej czyste i przejrzyste. Jeżeli chodzi o twój przypadek to po prostu zablokowali ci market bo prawdopodobnie wykryli bota, przez następne dni twój przypadek był analizowany, zobaczyli że faktycznie był
@Wejszlo: Najeżdżam na kobiety? To może nie ma czegoś takiego jak zmiana nastroju z powodu hormonów?
Ja tylko przekształciłem to w żart Sztywny. (Sztywny z dużej litery żebyś zczaił, że to do Ciebie, nie z powodu szacunku, nie galopujmy za daleko)
@Shamalamamayman: A Ty się przyczepiasz do tego, że użyłem złych czasów? Wszystko jest w 100% zrozumiałe

Double jeopardy is a procedural defence that prevents an accused person from being tried again on the same (or similar) charges and on the same facts, following a valid acquittal or conviction

Defensywa, która chroni oskarżonego przed sądzeniem go z tego samego powodu...

Może i trochę naciągane, ale czym innym jest zbanowanie jak nie wyrokiem
@Simon3D: Januszu Prawa zasada bis de eadem re agere non licet nie tyczy się 2 różnych czynów zabronionych z tego samego paragrafu tylko jednego czynu zabronionego pod 2 paragrafami, gdzie pod jednym został zastosowany środek sankcyjny.

Tłumacząc po januszowemu jak kradłeś samochody, złapali cie, skazali. To nie znaczy, że po wyjściu z więzienia możesz bezkarnie kraść samochody.

Poza tym mamy tu dwa różne uzasadnienia i dwię różne kary, wiec nie widzę
@Simon3D: ty masz chyba 12 lat dziecko xD używasz nielegalnego oprogramowania, które daje ci niesprawiedliwą przewagę nad przeciwnikiem i jeszcze masz wąty co do bana xD

#!$%@? ich jeszcze trochę to może dostaniesz wezwanie do sądu i się skończy pajacowanie.

Przypadek człowieka w którego byś nie uwierzył że istnieje, ale raz ponownie życie udowadnia, że niektórzy ludzie są jednak #!$%@? permanentnie.