Wpis z mikrobloga

Na jego kanale zostało tylko kilka filmików.


@trevoz: Patryk już dawno przecież nie publikował (od dwóch lat nie był na zawodach ani nie wypowiadał się publicznie w środowisku kostkowym), widocznie zostawił tylko te filmiki które jakoś się jeszcze monetyzują, a resztą pewnie go nazbyt żenuje skoro nie są widoczne

Kurde, strasznie lubiłem jego unboxingi. Był takim moim idolem trochę, kiedy chodziłem do 3 gimbazy


(,)

o tu
Patryk już dawno przecież nie publikował, widocznie zostawił tylko te filmiki które jakoś się jeszcze monetyzują, a resztą pewnie go nazbyt żenuje skoro nie są widoczne


@antros: czy ja wiem czy były żenujące? Fajne były.
No może poza sesyjkami z qubzingą, one były lekko żenujące, ale też spoko.

Jest jeszcze jakiś sensowny youtuber kostkowy oprócz Dżodża?
@trevoz: Też pamiętam jak na bieżąco oglądałem jego filmy. Wydaję mi się że usunął je całkiem niedawno, bo jeszcze jakiś czas temu chciałem sobie przypomnieć jak układało się Skweba i 2x2x2 ortega i te filmiki jeszcze były dostępne
@trevoz:

czy ja wiem czy były żenujące? Fajne były.

być może dla ciebie bo stanowisz/stanowiłeś jego ówczesną grupę odbiorczą, ja nigdy do niej należałem i jego materiały nigdy nie były dla mnie więc patrzę raczej na to z daleka, doceniam popularyzację scubingu, jednak przypominam sobie sytuacje z jego fanami, które nie świadczą o nich najlepiej;

Jest jeszcze jakiś sensowny youtuber kostkowy oprócz Dżodża?

Radka oglądam raz na rok, tak po koleżeńsku,