Wpis z mikrobloga

@L3stko: kiedyś szukałem i macałem: Wave, Charge TTi, Sidekick. Z Vicków Spirit i Swisstool. Swisstool to inna liga, ale szalona cena. Byłem zdecydowany na Wave, ale udało się ustrzelić najbardziej wypasionego Swisstoola z dodatkami za niecałe 300zł ;)
Sprawdź też na forum knives.pl Czasem ludzie sprzedają różne toole "z szafki" w dobrych cenach.
Na żadnym nie wyjdziesz źle - dobre gwarancje mają. Po prostu wykonanie Swisstoola to liga wyżej niż reszta.
@L3stko: Ech te pasty to są jednak z życia wzięte.

Hej mirki chcę kupić sobie nożyk kombinerki śrubokręt 12w1 za trzy dychy, będzie ok?

Nie no co ty musisz kupić nóż święcony przez MacGyvera ze stali tytanowej chromowanej hartowanej #!$%@? za 300 zł

Coraz więcej amatorów pcha się do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Masterczulki: obadaj Rebara, to chyba najlepszy tool u nich cena/jakość, a do tego kompaktowy mimo pełnowymiarowej głowicy


@wysuszony: masz takiego? Oglądam i czytam recenzje i sporo osób nie jest zachwycona jakością. Rącza rusza się na boki etc. Muszę dziś zamówić i waham się pomiędzy tymi dwoma...
@L3stko: pamiętaj że masz 14 dni na zwrot jak Ci nie przypasuje, ale to jest narzędzie i czy tego chcesz czy nie przy używaniu nabierze luzów. Moim zdaniem nie są to duże pieniądze za narzędzie które w razie czego będziesz miał wymienione od ręki w militariach.