Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oj jutro mój tatuś się zdziwi... Mam go już serdecznie dość, właśnie wróciłem z pracy z super humorem i jak zwykle musiał mi go zniszczyć. Jest to ,,biedny'' umysłowo człowiek, całe życie nieszczęśliwy mimo że zarabia około 10k miesięcznie a mama myślę że między 3-4.Odkąd pamiętam to mnie gnoi, wszystko mu nie pasuje mimo że nic złego mu mnie robię :( Dla mnie jest to strasznie przykre, bo nie wiem czym sobie zasłużyłem u niego na takie traktowanie, chyba tym że po prostu się urodziłem.Cztery miesiące temu w nowej pracy poznałem wspaniałą kobietę i jesteśmy razem, w sumie z głupoty się poznaliśmy ale to szczegół, tak musiało być :) Jest ona ode mnie 5 lat starsza(26). Niedawno ją rodzicom przedstawiłem i zamiast powiedzieć mi że fajna dziewczyna, bo serio jest, nie ubiera się wyzywająco, wykształcona, kulturalna, ma dobre stanowisko itp to oni jedynie co mi powiedzieli to że jest dla mnie za stara i że powinienem szukać w swoim wieku... Rodzice nie wiedzą jednego że moja ukochana ma własne mieszkanie i dziś sama mi zaproponowała abym w końcu się od nich wyprowadził, bo szkoda mojego zdrowia i wprowadził do niej, jutro to zrobię.Nie mogę się doczekać zdziwionej miny rodziców...
#zwiazki #rodzice

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 87
  • Odpowiedz
.Odkąd pamiętam to mnie gnoi, wszystko mu nie pasuje mimo że nic złego mu mnie robię :( Dla mnie jest to strasznie przykre, bo nie wiem czym sobie zasłużyłem u niego na takie traktowanie, chyba tym że po prostu się urodziłem


@AnonimoweMirkoWyznania: No może właśnie on wie, że nie jest Twoim ojcem...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: y, jeśli mogę coś doradzić, nie pal mostu za sobą, nie wyzywająco nikogo, nie mów rodzicom nic złego.

Nie podkreślaj, że to na zawsze, nie mów że masz ich dosyć, czy coś

Jeśli będą przy wyprowadzce, to kulturalnie powiedz, że chcecie spróbować razem zamieszkać, dziękujesz póki co za wszystko z miłego dnia życzysz itd itp

dobrze radzę.
  • Odpowiedz
Tak jak napisał @ravau

Nie pal mostów. Rozstan się w sposób kulturalny. Powiedz ze uznajesz że to najlepsza dla Ciebie decyzja. Masz 21 lat.

A dziewczyna, jeżeli jest taka jaka ja opisujesz, ta ja szanuj.
Pokazuje to że są jeszcze na świecie ogarnięte laski, bo dzisiaj większe prawdopodobieństwo jest takie że trafisz na taką która musisz nianczyc i utrzymywać.
  • Odpowiedz
A jak Cię kopnie w dupę to zostaniesz na lodzie. Twoja historia nie trąca jakąś mocną patologią, więc nie odwracaj się całkiem od rodziców. Jak coś pójdzie nie tak to tylko oni Ci pomogą.


@Hellvis: Niekoniecznie niestety
  • Odpowiedz