Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Podsumowanie mojej podróży na Pyrzowickie lotnisko stworzonymi przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolie specjalnymi liniami

Z Katowic do Pyrzowic - linia AP3 bezpośrednia.

Linia przyjechała punktualnie. Na pokładzie było łącznie ze mną 6 pasażerów. Wszyscy kupili biletu-wydruki u kierowcy. Największą wadą był pojazd (turecki BMC) który jest wewnątrz mega głośny

Z Pyrzowic do Gliwic - linia AP1 przez Piekary Kaufland, Karb, Zabrze Multikino

Tu było minimalne opóźnienie. Frekwencja 3 osoby (w Tym jedna wsiadła na Multikinie). Tym razem pod jazd to Solaris więc było ciszej wewnatrz.

Wszystko za cenę 14 zł bilet dobowy który jeszcze mogę na jeden przejazd KŚ wykorzystać.

Na zdjęciu kolejno busy AP 2, 1, 3 niedaleko terminalu "C"
#slask #zaglebie #komunikacjamiejska #kzkgop #pyrzowice #lotnisko
Pobierz
źródło: comment_IQhcX69l3L21VsPONNc5XYxB2Q6cfkV4.jpg
  • 21
@sylwke3100: czy ten autobus jedzie na lotnisko trasą s1 ? Na zwykły bilecie też można się poruszać tymi autobusami ?


@Mlichal: Jedzie 86 i potem S1. Tu obowiązują bilety: Standardowy dobowy: 14 zł (w obojętnie jakiej formie), miesięczny 180 zł oraz kwartalny bodajże 440 zł
@sylwke3100: gdzieś widziałem, że pisałeś o lini COP3. Jezdziła już taka ? Bo na stonie kzkgop jest że od 25 rozkład. Wiadomo jaka jest cena ? Też te 14zł co na bilet z Pyrzowic do Katowic?