Wpis z mikrobloga

Zamówiłem ostatnio wideorejestrator AZDOME model GS65H - dla siebie i kumpla, który niestety zrezygnował z zakupu. Z uwagi na fakt iż nie potrzebuję dwóch takich samych urządzeń robię #rozdajo - oryginalnie zapakowanego ww wideorejestratora. Mam jednak swoje warunki, a jakże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1.Aby zabawa mogła się zacząć wpis musi zdobyć tysiąc plusów
2. W akcji nie mogą wziąć udziału: zielonki, wielbiciele patostreamów oraz członkowie nieistniejącej neuropy (σ ͜ʖσ)
3.Zwycięzca ma 1 godzinę aby "odebrać" aka "przyjąć" nagrodę. Jeśli osoba, która wygra zabawę ma zablokowane PW - losuję kolejną

Jeśli chodzi o dodatkowe kwestie formalne: kamerkę wysyłam na swój koszt kurierem DHL (na terenie Polski). Losowanie odbędzie się jutro (piątek, 16 listopada) około godziny 21:00, ale nie później niż 21:30 i nie wcześniej niż 20:50. Oprócz DHL w grę wchodzi paczkomat.

W przypadku gdyby wpis zdobył więcej niż 1500 plusów, do zestawu dołączę trackera GPS z dyegoo.net, który nabyłem na Aliexpress, a którego nie używam (oczywiście urządzenie jest w pełni sprawne). W sytuacji gdyby plusów było ponad 3000, do ww zestawu dorzucę również nieużywany zestaw do gry w pokera (aluminiowy neseser, żetony, karty), który nabyłem z punktów na platformie Mybenefit.

To jednak nie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Gdyby zdarzyło się tak, że wpis zdobędzie więcej niż 10 tysięcy plusów (może być dziesięć tysięcy i jeden) to dorzucę używanego, sprawnego aczkolwiek, podobnie jak w przypadku zestawu do pokera czy trackera, niepotrzebnego laptopa marki Lenovo, model X220 wartego z "pińćset złoty". Z ładowarką. Nową. Oryginalną a nie jakimś badziewiem w stylu Queer xD

W mojej zabawie przewidziałem coś jeszcze - nagrodę pocieszenia dla użytkownika, którego mem z pewnym elektrykiem z Popowa zdobędzie najwięcej plusów - będzie to nowa, zapakowana i nieużywana klawiatura bezprzewodowa Logitech k200.

Powodzenia i do boju! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZeromNesse - Zamówiłem ostatnio wideorejestrator AZDOME model GS65H - dla siebie i ku...

źródło: comment_4AiUzNSbxzv0FX5pL7pCCrUzw7aRCWNC.jpg

Pobierz
  • 68