Wpis z mikrobloga

Chciałem się tylko pochwalić, że miesiąc temu kupiłem dwa poleasingowe używane monitory Dell P2416D w cenie 660zł każdy.
Nie są już w oficjalnej sprzedaży, a ich następca: to cena 1000zł za jeden.
Zależało mi głównie na rodziałce WQHD (2560 x 1440). Opinie też miał bardzo dobre.

Jeśli ktoś się zastanawia nad upgradem monitora/ów to naprawdę polecam.
Jeszcze trochę ich mają (tutaj kupiłem): https://kompik24.pl/pl/p/24-DELL-P2416D-LED-IPS-2K-2560-x-1440-DisplayPort-HDMI/1991

Monitory zamontowałem na uchwycie Maclean MC-714 (też polecam)
#programowanie #monitory #pcmasterrace #programista15k
  • 14
@budyn: Cześć, widzę, że firma z Twojego linku gwarantuje 12 miesięcy gwarancji, orientowałeś się jak to działa? Jak Ci się one sprawują, widać jakieś duże oznaki użytkowania/zniszczenia? Sam mam poleasingowego laptopa i wiem, że może być to fantastyczny sprzęt za niskie pieniądze, ale nie jestem pewien jak z monitorami, gdzie jednak przez te 8+ godzin dziennie przez X czasu jest włączony. Chętnie wymieniłbym u siebie bo mój monitor jest już tak
@Onifai: Ja poprosiłem w komentarzu o jakieś dobre egzemplarze. Nie wiem jaka jest rozpiętość jakościowa zużycia. No moje jak nówki wyglądały. Nie znam tej firmy. Pierwszy raz u nich kupowałem. Poza tym nie wygląda to jakby gwarancja miała mi się przydać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie przesiadka z 6 letniego pojedynczego full hd do tych 2 monitorów z wpisu to jak przesiadka z 15 letniego auta do
@darck: najtansza, bo latwiej wrzocic w koszty, szczegolnie jak w leasing bierzesz duzo, przy malej ilosci rzeczywiscie moze sie nie oplacic, przy duzych ilosciach i wymianach i tym, ze nie martwisz sie niczym, to tak biora... Ba zazwyczajj biora na krotszy czas, by wymienic na lepsze modele, a firmy potem sprzedaja te sprzety poleasingowe.