Wpis z mikrobloga

Nie mam pytań, co tu się #!$%@?

- zacznij jako Wessex
- Mercja w połowie zostaje podbita przez wikingów
- wypowiada im wojnę, a oni przechodzą na chrześcijaństwo??????
- tworzą królestwo Anglii
- wpada pogańska Szwecja i ich podbija
- w międzyczasie opanowujesz Kornwalię i umacniasz państwo, tworząc królestwo Wessexu
- powoli podbijasz Mercję i York
- bunt, przegrywasz, zostajesz z 6 hrabstwami (Wessex i Essex)
- zbierasz siły i wypowiadasz wojnę o królestwo Wessexu
- 89%, kuzyn (ten który cie obalił) tworzy królestwo Anglii...
- de jure Wessexu to poza tym co masz- Kornwalia
- super, 3 księstwa (załączony obrazek)
- zaczynasz odbijać, co twoje
- nie zgadniecie kto znowu wpada i przejmuje Anglię, tak jest, Szwecja, dalej pogańska, jeszcze potężniejsza niż wcześniej

Pominąłem 5 krucjat na Fryzję, przejęcie Anglii przez Polskę, ekskomuniki, kilka najazdów, śmierć króla i jego brata w tej samej bitwie i dużo innych rzeczy które przyprawiały mnie o zawrót głowy...

Podsumowując:


#ck2 #crusaderkings2
Pobierz yoritomo1610 - Nie mam pytań, co tu się #!$%@?

- zacznij jako Wessex
- Mercja w p...
źródło: comment_jpmbmDHSZp9XGiiJ9ZASr4v4rtebtqpn.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wergiliusz: musialem zaczynac od nowa, co wczesniej mi sie nie przytrafiala, wiec jesli chodzi o wikingow, to jest zdecydowanie trudniej, ich najazdy maja wiekszy sens, zawsze informacja pojawia sie jak jestem w trakcie wojny, gdzie stracilem sporą czesc armii, i nie przychodzi ich kilku
@yoritomo1610: @Wergiliusz:

1) Granie katolikiem na wyspach na wcześniejszych startach nigdy nie należało do najłatwiejszych
2) Nie tyle zwiększył się poziom trudności co zbuffowali wikingów - głównie poprzez loże wojowników, i działa to w dwie strony, ja zacząłem grę synem Ragnara (księstwem na terenie Danii) i bez specjalnych problemów praktycznie od razu zrobiłem kilka rajdów, podbiłem Rzym i okoliczne hrabstwa a potem zrobiłem prepared invasion na królestwo Włoch, biorąc pod
Pobierz M.....n - @yoritomo1610: @Wergiliusz: 

1) Granie katolikiem na wyspach na wcześnie...
źródło: comment_nS7gDbbAf0QOKGRHUK4IImoqLi97WPTM.jpg