Wpis z mikrobloga

@Arnoldy: Takie teraz są tanie te telewizory ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do tego TV mam tylko jeden zarzut - obraz. Średnio wyostrza, kolory też są średnie - w tej cenie lepiej poradzi sobie Philips 55PUS6703, ale z kolei przegra w aspekcie SmartTV.
@Arnoldy: Nie miałem, ale mam styczność z tym modelem - i widzę, że u mnie jest lepiej. Z tego co wiem, to 6703 i 7303 różnią się tylko Androidem, a mi na tym smarcie właśnie zależało - a Androida znam, bo w sypialni wisi jeszcze starszy 32PFS6401 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@fordern tak szukam tego telewizora i te opisy są tak #!$%@?, że to masakra. Każdy producent powinien mieć w specyfikacji rodzaj matrycy, rozdzielczość, i input lag, kontrast, jasność, odświeżanie a nie kurła wprowadzają jakieś swoje "standardy" które Ci nic nie mówią i na dobrą sprawę nie ma jak tych telewizorów porównać.
@Arnoldy: Suche dane nic nie dadzą, bo dwie sztuki zmontowane jedna po drugiej mogą się od siebie różnić - ogólnie można określić na jakim poziomie powinien być dany parametr, ale oni tego też nie chcą robić - bo IPSy byłyby w szarej dupie, a nieraz obrazowo wypadają lepiej niż niektóre modele na VA. No i w parametrach ciężko zawrzeć kąt widzenia, a to byłby jedyny suchy parametr na korzyść IPSów.