Wpis z mikrobloga

Każdego plusującego zawołam dokładnie za 5 lat. Napiszcie jak myślicie co zmieni się w waszym życiu. Za 5 lat napiszecie jak bardzo się myliliście.
  • 275
  • Odpowiedz
  • 12
@Sekoju myślę, że za 5 lat będę dokładnie w tym samym miejscu co teraz, mimo że chciałbym zmiany, ale brak mi odwagi do podjęcia kluczowych decyzji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sekoju W tym momencie moje życie to taka niewiadoma, że nie wiem, co będzie za miesiąc, a co dopiero za 5 lat. Ale niech będzie - będę po ślubie, bujać Brajana/Dżesikę na ręku, pewnie w większym mieszkaniu/domu. Czy coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
  • 2
@Sekoju ja chcialbym być dobrym fachowcem w pracy. Albo wystarczy, że w końcu się przeniosę na inny wydział w pracy i praca i ludzie w niej przestaną mnie dobijać. Chciałbym mieć już chociaż trochę zapewniona stabilizację finansowa :) no zobaczymy jak będzie :)
  • Odpowiedz
@Sekoju teraz jestem w techbazie, więc za 5 lat będę pewnie pracował i robił jakieś zaocznie studia, mam nadzieję, że będzie już jakieś autko i że będę w stanie zamieszkać już sam.
  • Odpowiedz
@Sekoju: bede mial dom, 3 letnie dziecko, bede jezdzil jaguarem. Bede chiefem lub kapitanem, a na pewno papiery kapitana beda zrobione. Jednej z moich babc nie bedzie na swiecie, a moja siostra sie rozwiedzie. Ojczym bedzie chory i slabowity.
  • Odpowiedz