Wpis z mikrobloga

Kupował ktoś z was Oneplus 6 8/128GB na Gearbest za 399$? Jak tam wysyłka telefonu?
Mój ma status "Packed" praktycznie od początku i nadal nie został wysłany.
Napisałem do nich w tej sprawie i dostałem odpowiedź, że będą go mieli na stanie za 10-15 dni, ale słyszałem, że każdemu dają inną odpowiedź :/ Z ciekawości zapytałem się ich o dostępność innych wariantów (ja brałem Mirror Black z promo)
#oneplus #gearbest
  • 34
że będą go mieli na stanie za 10-15 dni, ale słyszałem, że każdemu dają inną odpowiedź :/


@Volan: prawie już 2019, a ludzie dalej wierzą w bzdury z supportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Volan: bardziej w planowaną datę wysyłki podana przy cenie w dniu zakupu, choć i ta bywa błędna

skoro nie wysyłają telefonu, a nadal go sprzedają?


w tym akurat nic dziwnego
@Volan: Kupowalem 11go, mam status Shipped Out, nic sie nie zmienia.
Napisałem do supportu, dostałem taką informację:

shipping date: November 13, 2018 15:41:38,estimated time: 17-23 business days,


Po dopytaniu czy to już od nich wyszło z magazynu do shipa dostałem takie info:

Please kindly note that your order was just shipped out on November 13 , 2018.

Most parcels can be received within 17 to 23 business days in this shipping
@Andczej: Tak, ale jedyna informacja to:
2018-11-11 17:53 The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically

Miałem nadzieje, że po prostu tracking przysysa dlatego wolałem się upewnić od GB, że ta paczka od nich nie wyszła.
@Andczej: Dzięki, tego nie wiedziałem. Miałem nadzieje, że właśnie będą normalnie pojawiać się te statusy pośrednie, że np sender przekazał paczkę do shipa fizycznie, itp.
Mam rozumieć, że jest szansa, że ta paczka zgodnie z tym trackingiem wyszła od nich 13.11 (i po prostu nie zmienia się tracking), czy jednak kisi sie gdzieś u pana chińczyka?
@Volan: zamówiłem 6/11 OP6 8/128 w wersji mat, dalej mam packed, napisałem i w odpowiedzi dostałem info, ze wyślą w ciągu 10-15 dni. Co ciekawe, osoby zamawiające po mnie już mają info, że towar wysłany, a zamawiały tą samą wersję tel. Nosz krwa
@schreder: nie no to spokojnie :D ja zamówiłem 6.11 aby nie zablokować się na 11.11 i wyszło jak wyszło :D Nie mają na stanie mojego i Twojego OP6 :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JcL: prawidłowo. Też bym tak zrobił ale liczę że wyślą niedługo. W ile czasu Ci hajs wrócił od GB? Bo nie wiem czy np dzień przed black friday nie zadać zwrotu hajsu i polować na op6 w Banggood
@JcL: Hej, a jaką wersję kupowałeś 6.11? Bo ja kupiłem tego samego dnia 8/128 midnight black i cały czas miałem tylko paid, dzisiaj zmieniło się na packed, a potem od razu wylądowało w shipped out. Czyli chyba się udało.