Wpis z mikrobloga

Panowie, to jest dla mnie niewytłumaczalne. o 10:30 był dzisiaj wypadek na DK50 w Pniewach koło Grójca.
Od 15:20 mój samochód przejechał około 1kilometra (jest 18:30 jak to piszę). Czy w tym kraju nie ma policji? Kierowcy dzwonią na policję, to ta odsyła ich do GDKiA... czy to jest jakaś paranoja? dla mnie to Horror, że przez 8h od wypadku nie potrafią posprzątać drogi. Zaraz znajdzie się jakiś mądraliński co powie - mógł nie jechać - to miał jechać na zakaz na Warszawę? to jest wyznaczona droga do objechania Warszawy... Mogła policja kierować wczesniej ciężarówki na Tarczyn itp. ale oczywiście na drodze nikogo.

Może w ogóle niech samochody ciężarowe stoją tam w tym korku do końca tego roku?

Zanim zacznie ktoś pisać - mógł już dawno zawrócić - ciężarówką nie tak prosto to raz i bez jaj żeby przez 3h kilku kilometrów korka nie przejechać... Co tam trzeba TVN nasłać, czy jak? W ogóle wiecie co w takiej sytuacji zrobić?

#bekaztransa #warszawa #policja #transport
  • 11
@wezsepigulke: No nie wiem, czy potrafią. To #!$%@? "a na zachodzie to" to jest często z dupy argument. Jeżdżę regularnie A4 do Drezna i jak tam po niemieckiej drodze wydarzy się wypadek to już przechlapane w 99%. Stoisz i czekasz, godzina, dwie, raz pięć. Tak samo było #!$%@? z fotoradarami, W POLSCE TO ŁUPIĄ NAS NA POTĘGĘ. A tu hyc, zrobił mi przenośny fotoradar w kompletnym lesie, poza terenem zabudowanym. Przejedź