Wpis z mikrobloga

KOLEJNY MATERIAŁ NA KANALE

https://youtu.be/1dAcK-SFdfk

Związku z tym, co mówi Andrzej Krawczyk pseudonim Łysy z Brazz na temat Dzidka (Dawida Cieślikowkiego) postanowiłem nagrać ich lajvy (Dzidka, Łysego i Agatencjuszki) z których na ten temat tworze materiały.

Między Dzidkiem a Łysym wybuchła drama, do której przyczyniła sie osoba pani Agaty Grelak (Agatencjuszki). Wkrótce również pojawią sie filmy na ten temat, jednakże najpierw poznamy odpowiedz co tak naprawde działo sie z Agatencjuszką w hotelu fame mma i o co został oskarżony Dzidek przez Łysego. Z dalszych materiałów wyniknie, że bezpodstawne kalumie Andrzeja są tylko po to, aby narobić dymów w okół siebie i aby fejm mu wzrósł, a wraz z tym publika ;)

INFO: Pojawi sie jeszcze kilka odcinkow na ten temat i zblizone wątki. Nie moge dodawac kilku odcinkow dziennie, gdyz mam mnostwo materialu (a nie chce tez skupiac swojego czasu wokol youtube, Agatki i Anderzejka z Basią), musze to wszystko przejrzec, ściąc, posklejac, oprawic i dodac na kanal. Film 16 minutowy dodawal sie ponad godzine, dlatego bądzcie cierpliwi ;)) Wszystko w swoim czasie. SUBUJ kanał, a bede wiedział, ze mam zainteresowanych widzow i dla nich będę robił te materiały, lecimy po 50 subów, a po drodze 40. Miłego oglądania filmików( ͡° ͜ʖ ͡°)

#agatencjuszka
#dzidek
#andrzejibasia
#patostreamy
  • 6