Wpis z mikrobloga

Cos nie moge spac to napisze takie wypociny. Mirki czy Wy tez tak boicie sie smierci? Mnie strasznie przeraza to ze np pewnej nocy zasypiasz i juz sie nie budzisz, a co z wszystkimi niezalatwionymi sprawami, planami wakacyjnymi, przyszlym spotkaniem z chlopakiem czy ogolnie jakimis smieszkami z kolezanka albo planowaniem swiat z mama () Bywaja noce ze ten strach mnie tak dopada ze leze i rycze ze wolalabym sie nie urodzic zeby nie musiec umierac ()

#smierc #strach #zycieposmierci #niemogespac #nocneprzemysleniazdupy
  • 64
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjobanjo: miałam tak gdy byłam dzieckiem. Teraz nie myślę o tym prawie w ogóle... Wczoraj zdech mi pies i temat sam się jakoś otworzył w mojej głowie. Czuję bezsilność.
@FajnyTypek: w wypadku jest chyba jeszcze gorzej, np jedziesz sobie do studbazy autobusem, wbija sie jakis podchmielony janusz i jeb, zemrzesz i nawet nikt nie wie co z toba, gdzie jestes, mysla ze urwales kontakt itp ()
@manjobanjo: ja powiedziałem mamie, że mam tu i tu pieprzyk w celu lepszej identyfikacji zwłok w razie w. Wiec gdy moje ciało będzie tak zmasakrowane ze bedzie trudno ocenić czy to ja czy to ktoś inny to popatrzy na skóre w widocznych miejscach i po sprawie
@manjobanjo: ja teraz jechałem sobie spokojnie na urlop i nagle dopadła mnie myśl że KIEDYŚ BĘDĘ I TAK MUSIAŁ UMRZEĆ . Źródło mi to humor na pół dnia muszę przyznać. Kiedyś nawet zacząłem rozważać spadnie testamentu żeby moje miliony na koncie zostały spożytkowane zgodnie z moimi życzeniami
@manjobanjo: to, że ja umrę to mnie nie przeraża, niezałatwione sprawy nie będą na mojej głowie jak będę martwa.
Jedyne czego się boję to śmierć mojego męża czy dziecka. To byłby mój największy koszmar.
Wolałabym umrzeć jako pierwsza z rodziny, bo pamiętam jak bolała mnie śmierć ojca. Śmierci męża czy dziecka bym nie była w stanie udźwignąć.