Wpis z mikrobloga

1. Bogaty biznesmen i ładna tancerka. Klasyczna para, wiadomo że się uda. Ona już nakreciła dużo piruetów na chadowskich knagach, może wziąć bogatego zakolaka, i będzie się czuła jeszcze piekniejsza w tym związku.
2. Ta zamulona z wysokim. Co z tego że wysoki skoro ma zakola, brak atletycznej sylwetki. Do tego należą do tej samej puli ekonomicznej - czyli biedota kręcąca się między najniższą a srednią krajową. Do tego ona atrakcyjniejsza więc wysoki zakolak nie miał szans na zaimponowanie czymkolwiek.
3. Rudy z księżniczką. To już realizatorzy programu chyba dla beki #!$%@?. Lasce co nawet nie opluje kolesia poniżej 7/10 dają małego rudego grubaska. No prośba... Jeszcze w akademiku mieszka koleś co ma 30lat. Co on tej małolacie miał zaoferować? Gorący kubek Knorra na walentynkową kolacje? XDDD

#slubodpierwszegowejrzenia #przegryw #stulejacontent #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 16
@lubie_ogorki_kiszone: To taki śmieszek wykopowy, tylko zapomniał że nie jest na wykopie. Albo sytuacja jak młoda klacz przyjechała go odwiedzić w tym akademiku. Nawet #!$%@? nie założył jakiejś schludnej koszuli, nie mówię że miał się #!$%@?ć jak na bierzmowanie, ale przyjął ją w klapkach kuboty, spodenkach dresowych i jakieś bluzie którą za darmo rozdawali na uczelni...
@ChamskoCytuje: Już nie przesadzajmy , że z tego Adriana nie wiadomo jak wielki biznesmen. Prowadzi działalność i tyle , zwykła jednoosobowa, nawet żadnej strony www czy reklamy w sieci. Czy jest bogaty ? Tego nie wiem, nie wypowiadam się, aczkolwiek mogę sprawdzić czy mieszkanie ma na kredyt znając jego personalia i ile wartę :p
Pisałem już o tym kiedyś. Może być tak jak w wielu miejscach pracy, że nie jest właścicielem