Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki, ale się #!$%@?łem. Szwagierka z kilkoma osobami założyła w #krakow ogród społeczny. Dostali ziemię od miasta plus małą dotację na zakup budki narzędziowej i małej szklarni. Dopiero ruszyli. No i spoko, fajna inicjatywa. Kawałek ogrodu warzywnego między betonem. Sam się zaangażowałem. I co? I ludzie są #!$%@?. Dostaliśmy od szkółki krzewów na start jakieś drzewka ozdobne. Zostały posadzone jako pierwsze rośliny. I jakieś zjeby z soboty na niedzielę wykopały nam prawie wszystkie sadzonki. Jak w tym kraju ma się cokolwiek zmienić? Ech...

#ogrod #zlodzieje #zalesie #ogrodspoleczny
Pobierz tomekamila - #!$%@? mirki, ale się #!$%@?łem. Szwagierka z kilkoma osobami założyła w...
źródło: comment_t9bfJIZA0JGORdcCWqnssF8Ifb5aUTAK.jpg
  • 3
Co te zwierzęta z tym robią? Jedzą?


@powaznyczlowiek: jakby to była huta to bym się nie zdziwił, moja 92 letnia babcia dalej twierdzi że kawałek ziemi przed blokiem to jej ogródek i nie przemówisz że wspólnota tym zarządza i ma tam nie pchać jakiś badziewi, mentalność osób starszych jest taka że skoro w ich mniemaniu dziko rosną to sobie mogę wziąć do tego SWOJEGO ogródka, który nie jest ich