Wpis z mikrobloga

@Mariusz_Drugi Grałem i uznałem że nie jestem frajerem żeby płacić pełną cenę za wybrakowany produkt. Gram od blisko premiery w inną grę DICE która też nie ma season passa - Battlefront 2. I wiesz co? A no gówno, co z tego że gameplay bardzo dobry jak rok czekamy na nową mapę? Najpierw DICE musiało łatać bugi i wyrzucić mikrotransakcje a potem implementować do gry skiny i zbudować mtx wokół tego. Pół roku
@Sandaczov Kupiłem jak wyłączyli mtx i zapowiedzieli zmiany. Zapłaciłem 99 zł. Gram i bawię się świetnie nadal bo o ile strzelanie zawsze było świetne to teraz doszły nowe tryby, załatano bugi, dojdą nowi bohaterowie , conquest i bronie. Ale przez rok nie było prawie nic - trzy mapy przeniesione 1:1 z pierwszego BFa. Dlatego nie jestem jeleniem i nie kupię kolejnej gry live service od EA na premierę tylko jakiś czas po
@The_Riddler: Jak dołożyli skórki z wojny klonów to myślałem że ich powaliło... 20 minut ściągania i instalacji a dorzucili zielonego szturmowca. I jeszcze ten generał... może w korytarzach się sprawdza, ale z obracaniem na pustej przestrzeni ma wielkie problemy. Choć co do jego wyglądu nie mam zastrzeżeń. Pozdrawiam obrońców galaktyki stojących po prawidłowej stronie mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@The_Riddler #!$%@?. Gram od 2 tygodni i gra się świetnie, bugi nie robią większego problemu i jest co robić bo masz 8 zróżnicowanych map ze zmienną pogodą a niektóre ze zmienną porą dnia, do tego w kilku trybach które zmieniają przebieg rozgrywki, więc jest lepiej niż w większości gier