Wpis z mikrobloga

#aplikacjazakop Wersja 9!

W nowej aktualizacji mocno uporządkowaliśmy kod Zakopu, przez co aplikacja powinna działać szybciej i stabilniej, a każdy z widoków powinien zachowywać się w ten sam sposób. Oprócz tego dodaliśmy obsługę błędów z API Wykopu, przełączanie motywu w locie (póki co tylko z ustawień, ale dodamy automatyczną zmianę motywu wkrótce), poprawiliśmy wyświetlanie niektórych okien systemowych w trybie nocnym, a komentarze we wpisach i znaleziskach zyskały obsługę gestów do plusowania i odpowiadania :)

W poprzedniej wersji dodaliśmy też opcję dodawania memów do odpowiedzi, tak dla przypomnienia ;)

Na naszym githubie stworzyliśmy też temat, w którym pytamy was o to co dalej zrobić z aplikacją i jej monetyzacją. Prosimy o pomysły i komentarze!

Zachęcamy do sprawdzenia naszej aplikacji na #testflight https://testflight.apple.com/join/ZKkTYBsm oraz do zgłaszania błędów na https://github.com/CodoDodo/Zakop/issues

Mamy nadzieję, że wam się spodoba!

#iosdev #wykopios #ioswykop #ios #apple
CodoDodoApps - #aplikacjazakop Wersja 9!

W nowej aktualizacji mocno uporządkowaliś...

źródło: comment_6KcKmmHQgWuOvxI0ZNK3cQdP2Spab3iW.jpg

Pobierz
  • 32
@CodoDodoApps: oj ciężko jakoś się do zakop przyzwyczaić, bardzo brakuje mi tego ze np w oryginale moje posty były zaznaczone na inny kolor i w gąszczu przeglądania znalazłem swój wpis dzięki temu. Ogólnie jakoś tak mało przejrzyście ale no nic zobaczę może się przyzwyczaję
@muak47: To też dodamy, potrzebujemy więcej czasu na takie opcje i dodatki bo robimy to czysto hobbystycznie i brakuje nam rąk do pracy :) Ale będzie i to, z czasem. To już 9 update więc idzie nieźle, aplikacja dużo się zmieniła od 1 wersji
@muak47: No właśnie o takich pomysłach chcielibyśmy porozmawiać, ale mało kto zabiera głos :( Inna sprawa, że jesteśmy działalnością i podatkowo wsyzstko musi się zgadzać, a nie wiem jak to urząd potraktuje
@CodoDodoApps: a o czym tu gadać, wy róbcie apke my zapłacimy i gitara każdy zadowolony :-) bo orgnalna apka to porażka, chce zagłosować w ankiecie to kusze lapka wyciągać bo w apce się nie da. Ale przyznam jedno sam interfejs w oryginałem jest bardziej przyjazny użytkowników niż w zakop ale to kwestia dopracowania i przyzwyczajeń
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: no i pasuje, ogarnijcie jakiś ładny wpis dla wykopków z linkiem do zbiórki i jazda. A co do US to nie może ktoś wziąć to na siebie i ze niby on zebrał z datków i tak wypuścił sobie apke (tak głośno mysle bo się na tym nie znam)