Wpis z mikrobloga

wtf co to za ciulowy wniosek żeby podawac gdzie sie rpzebywa xD


@mroz3: Może to w przypadku urlopu szkoleniowego czy okolicznościowego jest istotne?
  • Odpowiedz
##!$%@? na zawsze. U mnie w tyrze od wiosny o tym przypominałem, że nie ma mnie i #!$%@?, bo jadę na koncert. I tak się poukładało, że od dziś do 29 mam wolne:D
Dziwny druczek urlopowy. U nos tego nima¯\_(ツ)_/¯
Pozdro.
  • Odpowiedz
wtf co to za ciulowy wniosek żeby podawac gdzie sie rpzebywa xD

@mroz3: normalny. zgodnie z Prawem Pracy pracodawca może ściągnąć pracownika z urlopu w krytycznych przypadkach.
  • Odpowiedz
zgodnie z Prawem Pracy pracodawca może ściągnąć pracownika z urlopu w krytycznych przypadkach.


@eloar: Jeśli go namierzy i skutecznie poinformuje o potrzebie powrotu do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, przy takim ściągnięciu pracodawca musi zwrócić koszty poniesione przez pracownika (typu niewykorzystana rezerwacja hotelu itd.), także nie jest to takie łatwe i bezbolesne kosztowo dla szefa.
  • Odpowiedz
@KocieTruchlo ja na wniosku piszę tylko od kiedy do kiedy i siema xdd #!$%@? co to za pytanie o miejsce pobytu... Napisałbym tam, że “#!$%@? was to obchodzi“.. No chyba, że płaciliby 10k za nic nie robienie xD
  • Odpowiedz
@qwerss: No jakaś kryjdupka musi być. W każdej normalnej firmie coś takiego powinno być tym bardziej ja duża firma, kilka oddziałów itp żeby księgowość trzymała z tym porządek.
  • Odpowiedz