Wpis z mikrobloga

Ja nie chcę nic mówić, ale jak już Lech sięga w kieszeń, to nie mogli zatrudnić jakiegoś lepszego trenera? Wywalanie 5 milionów złotych na gościa, który w sumie jedyne co osiągnął w E-klapie i ogólnie piłce klubowej, to Mistrzostwo Polski 18 lat temu? Nie wiem, może na nasze podwórko to nie jest zły wybór, ale #!$%@?, za cenę 1,2 miliona euro za sezon?

#lechpoznan #ekstraklasa #pilkanozna
  • 11
  • Odpowiedz
@bezbekpol: PRowo lepiej niz przewijające się przez media opcje zagraniczne, które sportowo były IMO lepsze, bo rzeczywiście mieli realne osiągnięcia z ostatnich lat w piłce klubowej
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Nawałka to dobry trener na ekstraklasę (świetna praca z Górnikiem) ale czy jest warty tych pieniędzy ? Przykłady Gino z Korony czy Kosty z Pogoni pokazują że nie trzeba głęboko sięgać do kieszeni aby mieć u siebie fachowca (wystarczy dobrze poszukać a Lech ma kontakty). Jestem też ciekawy czy włodarze Lecha udźwigną presję gdy na efekt nowej miotły trzeba będzie poczekać bo Nawałka to gość który lubi ułożyć sobie zespół
  • Odpowiedz
@1atilla1: Właśnie o to chodzi. Ja bym mógł go nawet porównać do Fornalika, który może i jako selekcjoner poległ, ale w Ekstraklasie też sobie spokojnie siedzi i radzi i nawet z Ruchem wykręcał dobre wyniki. Tylko czy za Fornalika ktokolwiek dawałby 5 milionów złotych rocznie? To nawet więcej niż wątpliwe. Za 5 milionów złotych to już można by było zatrudnić na serio niezłego trenera, który mógłby oferować coś więcej, niż tylko
  • Odpowiedz
@bezbekpol Ja mam tylko nadzieję że faktycznie rola Piotrusia Ciamajdy zostanie ograniczona a Nawałka dostanie bardzo dużo władzy. W Lechu potrzebny jest trener który złapie rozkapryszone gwiazdeczki za mordy i batem zagoni do roboty. Choć ja i tak uważam, że do #!$%@? jest zarząd a zmiana trenera w dłuższej perspektywie nic nie da i jak zwykle skończy się na kilkumiesięcznym efekcie nowej miotły, a potem znowu trupy powypadają z szaf. Sądz zaś
  • Odpowiedz
@TMCB: Wiesz, nie mój cyrk nie moje zabawki. Tak jak mówię, 1,2 miliona euro rocznie na trenera (włącznie ze sztabem), to pensje na poziomie trenerów z najlepszych lig na świecie i bynajmniej, nie mówię tutaj o szarym końcu.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Dlatego ci rację przyznałem,tym bardziej widząc przewijające się nazwiska to naprawdę fajni trenerzy chcący wybić się wyżej potem do klubu Bundesl czy Serie A,tacy ludzie do Piasta Czy Korony sie nie zgłoszą tylko do Lecha i Legii bo to ludzie ambitni wiedzący nieco o naszym futbolu,ale zobaczymy pożyjemy.Pewnie dali sobie szefowie Lecha ostatnie ultimatum albo wypali Polak albo potem sami zagraniczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz