Wpis z mikrobloga

Samo stanowionym prawem precedensu (nawet nie wiem czy to ma sens, ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) postanowiłem wprowadzić pewne wyjaśnienie kwestii nieprecyzyjnie ujętej w regulaminie. (tu już sens na pewno się zaczyna) Otóż jeżeli podpisujemy gracza na kontrakt 10 dniowy (10DK), to jego kontrakt:
- zaczyna się w poniedziałek
- kończy się w środę, w następnym tygodniu

Jako, że w nocy ze środy na czwartek ("czasu Dynastii") rozgrywane są mecze NBA, to teoretycznie taki gracz jest już bez kontraktu po 0.00, ale ze względu na specyfikę ligi postanowiłem, że zawodnicy będą do dyspozycji GMów w trakcie meczów rozgrywanych tego dnia (wg "czasu NBA")

Dziś dostałem maila, który na dobrą sprawę był wysłany już po meczach (lub w trakcie ostatnich), dotyczącego przedłużenia kontraktu. Nigdzie precyzyjnie nie jest to zapisane, zatem arbitralnie wprowadzam zasadę, że można taki kontrakt przedłużyć tylko do godziny 12.00 w czwartek. Po tej godzinie każdy (kto spełnia warunki CBA) może wysłać maila próbując ubiec innych GM i wyrwać zawodnika konkurencji na 10DK. Jeżeli obecna drużyna przed deadlinem nie przedłuży kontraktu, to zawodnik wędruje do najszybszego GMa na wykopie.

Sprawa jest o tyle istotna, że zawodnicy zwolnieni nie mogą zostać ponownie podpisani przez swoją byłą drużynę w tym samym sezonie, zatem nieprzedłużenie 10DK o kolejne 10 dni skutkuje straceniem praw RFA oraz w ogóle możliwością zaoferowania kontraktu w późniejszym terminie.

#dynastiafantasynba

@parooow
@porucznik_franek
@sam_gold
@Eligo
@sowacx
@piotr-zbies
@appylan
@Wagram92
@Trae
@supersucker
@Hubertosik
@HalfManHalfAmazing
@cult_of_luna
@Wojt_ASR_
@Czafincz
  • 17
@supersucker: IMO sprawa wygląda tak:

- gracze są dostępni w środowych (czasu NBA) meczach
- wysłałeś maila jeszcze w trakcie albo zaraz po meczach (8.30), czyli biorąc pod uwagę nieprecyzyjny regulamin i jego interpretacje - mogłeś się zmieścić w czasie - to z kolei ciężko ocenić
- o godzinie 20.20 wprowadzam zasadę o obowiązywaniu kontraktów do godziny 12 w czwartek
- @Czafincz wysyła maila 20.25

wg mnie kontrakt Rose'a powinien zostać