Wpis z mikrobloga

Mirki, wiecie może coś na temat jakichś wakatów w pracy w Guesthouse'ach czy hotelach na dalekiej północy na najbliższą zimę?

Interesuje mnie Islandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, ew. Szwajcaria :D

Doświadczenie jest, pracowałem trochę na Islandii, ale tam mam oferty jedynie na lato. Marzy mi się trochę zima, takie sążne -20, 3 godziny albo kompletny brak słońca i, rzecz jasna, fajne zarobki do tego (òóˇ)

Chętnie podeślę CV, czy pogadam z kimś na Skype, mam referencje itp. jeśli gdzieś pracujesz Mirku czy Mirabelko i wiesz, że potrzeba pomocy na zimę, daj znać :)

#praca #islandia #norwegia #szwecja #finlandia #szwajcaria

#zwtravel dla zasięgu ;)

Marzę o takiej zimie, jak na zdjęciu (ʘʘ)
Pobierz
źródło: comment_QoeAmwn7hNUtZa8Nrx4j2kaafqF97EpX.jpg
  • 6
ale tam mam oferty jedynie na lato


@zbigniew-wu: A wiesz dlaczego? Bo w zimie na polnocy nic sie nie dzieje. Nie ma turystow, jest ogolnie zimno, ciemno.

Sezon na polnocy zaczyna sie w marcu. Jak juz jest jasno mozna na nartach posmigac, na skuterach snieznych, ryby w przerembli polowic itp..
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JayCube: XD zima, to na północy żniwa turystyczne qmplu
@zbigniew-wu: Jak cię kręcą takie klimaty, to wal na Svalbard, a jak tylko kolorujesz, to wal do Tromsø -miasto żyje z turystki. Wyszukaj sobie przybytki na Svalbardzie i wyślij szczery mail o sobie i swoich marzeniach, załącz jakieś CV czy listy polecające. Norwedzy wolą bardziej bezpośredni kontakt z kimś kogo chcą zatrudnić, bo smutne cefałki to dostają na pęczki.
@RoBee: jeśli chodzi o Svalbard, to próbowałem, dużo tam tego nie ma, więc nie pykło. Mam możliwość zahaczenia się w jednym miejscu, ale dopiero od października 2019 i to też nic pewnego ;) Co do Tromso, to rzeczywiście pomysł.

Dzięki kolego za podpowiedzi :D