Wpis z mikrobloga

Jesteśmy OZONE Mask, witamy Mirków i Węgierki! założyliśmy sobie konto, żebyście mogli oddychać lepszym powietrzem wszędzie tam, gdzie doskwiera wam smog ( ͡° ͜ʖ ͡°) Projektujemy wyjątkowe maski antysmogowe do codziennego użytku oraz tych, którzy są aktywni w wolnym czasie. Żeby się prawilnie przywitać, zaczynamy od rozdania maski, a okazja jest podwójna.

Z okazji tego, że jesteśmy nowi oraz #blackfriday Week mamy dla wszystkich plusujących #rozdajo

Do wygrania dowolna maska antysmogowa z całego asortymentu sklepu w kwocie do 100zł( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętajcie też o #blackfriday Week w OZONE Mask, gdzie na wszystkich czekają atrakcyjne promocje na cały asortyment

Losowanie z pośród plusujących (zielonki także) w sobotę o godz. 12 - wysyłka po naszej stronie

#maski #smog #sklepyinternetowe
  • 70
  • Odpowiedz
Tak się głośno zastanawiam ale skoro mogę założyć maskę na ryj i ona mnie chroni przed PM 2,5, działa tylko muszę ją nosić i wyglądać jak postać z Mortal Kombat, to nie można zastosować takiego rozwiązania na kominach?
  • Odpowiedz
@FELIX90: zakładam że żeby filtr chronił komin 24/7 przez powiedzmy 3 miesiące grzewcze albo więcej to pewnie musiałby mieć grubość 1-2 metrów albo i więcej. Więc cena ale i wykonanie to problem.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: same korzyści. Filtr się zatyka, bo dalej palisz nieprawidłowo lub odpadem. Za karę dym się nie wydostaje, wraca ci do chaty i umierasz zamiast zatruwać postronnych, niewinnych ludzi. Wszystko idealnie zaplanowane.
  • Odpowiedz
Do wygrania dowolna maska antysmogowa z całego asortymentu sklepu


@ozonemask: zajrzałem z ciekawości... i ech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy naprawdę nikt się nie pokusi o stworzenie maski, która nie będzie tak samo zrypana jak wszystkie inne antysmogowe? Czyli nie będzie filtra przylegającego do twarzy, tylko będzie on oddzielony od twarzy samą maską, a powietrze z niego będzie kierowane przez wentyle? Przecież to naprawdę nie jest żaden
  • Odpowiedz
@ozonemask: Nie polecam tych masek jeśli jeździcie na rowerze, strasznie parują a skroplona woda zamienia się w lód i mrozi ryja aż po sam mózg


@StaraSzopa: tak jest w KAŻDEJ masce antysmogowej, w niektórych najwyżej się ciężej oddycha niż w pozostałych. Miałem niby świetną respro, a po dwugodzinnym biegu przy -20 stopniach wisiały mi z mordy 10cm sople xD

Póki co jedyne sensowne rozwiązanie przy sporcie to maska 3M serii
  • Odpowiedz