Wpis z mikrobloga

Hej mirasy spod znaku jabłka!
Od lat używałem androida, ale postanowiłem przesiąść się na iOS. Nie ukrywam, że design i funkcjonalność #iphone XS mnie zaczarował. I to moje pytanie do was: czy 64 GB wystarcza dla standardowego użytkownika telefonu? Social media, zdjęcia i filmy, muzyka tylko Spotify. Martwię się, że może mi nie starczyć miejsca po roku/dwóch jak narobię zdjęć i filmów.

Czy ktoś posiadający XS mógłby się wypowiedzieć i doradzić co do wielkości pamięci - 64/256 GB. Reżyserem nie będę, ale skoro kręci filmy w 4K to na pewno będę chciał pobawić się takimi bajerami, a pewnie ważą w #!$%@? dużo.
#apple
  • 4
@Haseoh: odpowiedz sobie na pytanie czy tak czesto i długie filmy 4K bedziesz krecił telefonem. Ja tam mam 32 GB, nagrywam raczej w gorszej jakośći video a często przez chmurę zrzucam sobie na laptopa bo nie widze zbytnio sensu trzymać wszystko na telefonie
@Haseoh: MIałem 7 128 i zajete ponad 60 GB w tym 30 GB zdjęć. Wziąłem 64GB Xs właczyłem optymalziacje zdjęć i teraz zajmują ponad 2GB i #!$%@? na pamięć. Muzyka i tak przez Apple Music z optymalizacją do 8GB i nie ma sensu brać 256