Wpis z mikrobloga

@chemik_kieszyk:
Czyli wszystko jasne, dziękuję i pozdrawiam.
Czy usiłowanie obalenia konstytucyjnego ustroju państwa może odbywać się na innych warunkach niż wystąpienie zbrojne?
@AlezPanieMecenasie:

to Ty jesteś między innymi suwerenem.

Czy aby na pewno?

Czym jest konfederacja narodowa?

Organizacją o charakterze politycznym stojącym w opozycji do przyjętego przez państwo ustroju demokratycznego.
  • Odpowiedz
@AlezPanieMecenasie:
Ja tylko pytam, tak ściśle mówiąc, bo służby bezpieczeństwa to jednak mamy sprawne w Polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy politykom robi się ciepło na samą myśl o tym, że połowa Polaków nie chodzi na wybory i zawsze pozostaje alternatywa nielegalnego w świetle prawa wystąpienia przeciwko nim.
Pewnie nie, bo zdają sobie sprawę z tego jak bardzo zdemilitaryzowanym, zaszczutym i psim narodem jesteśmy.
Pozdrawiam władzę
  • Odpowiedz
Nie musisz mi mówić o paradoksalnych konsekwencjach wolnej woli.


@Lucy_Ferro: Oj, nie bardzo wiesz o czym piszesz.

Naczytałeś się jakiegoś gówna w internecie i teraz ci się zachciało wojować.
  • Odpowiedz
@GordonL:
Vice versa. Chyba, że to Ty jesteś mistyczną nadświadomością bytów wszelakich, a tego wykluczyć nie mogę metodologią.
Wojować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko o siebie, nigdy przeciwko.
  • Odpowiedz
@GordonL:
To w porządku, możesz mieć własne zdanie.
Ja natomiast mam prawo mieć Twoje zdanie głęboko w dupie, ale jednak uderza mnie to poniekąd, że wykazujesz się całkowitym brakiem zrozumienia mojej postawy filozoficznej.
Pan raczył ukończyć psychologię, psychiatrię, czy jednak ocena mojego stanu psychicznego jest jedynie uwarunkowanym #!$%@? i zwykłym pomówieniem?

  • Odpowiedz
Ja natomiast mam prawo mieć Twoje zdanie głęboko w dupie, ale jednak uderza mnie to poniekąd, że wykazujesz się całkowitym brakiem zrozumienia mojej postawy filozoficznej.


@Lucy_Ferro: Twoja postawa filozoficzna jest głupia, dlatego ją krytykuję. Ponadto, dalej twierdzę, że jest wynikiem ćpania lub problemów psychicznych.
  • Odpowiedz
@GordonL:
A ja twierdzę, że psychologia i psychiatria to gusła i zabobony, co nie zmienia faktu, że opinie biegłych są rozpatrywanie w sądzie jako dowody rzeczowe niepoczytalności.
Natomiast ćpunem jest każdy z nas, czy tego chce, czy nie, choćby z faktu, że biochemia mózgu dotyczy każdego z nas, a przyswajanie dowolnej substancji niezależnie od drogi podania wpływa afektywnie na świadomość człowieka.
Każdy dorosły powinien wiedzieć, że dzieci nie powinny jeść za
  • Odpowiedz
A ja twierdzę, że psychologia i psychiatria


@Lucy_Ferro: Mówisz to wszystkim pielęgniarzom w zamkniętym ośrodku? :)

Myślę, że powinieneś zjeść parę książek zanim zaczniesz tę dyskusję ponownie, bo ja zjadłem zęby na takich jak Ty.


@Lucy_Ferro: A ja myślę, że jak już skończysz czytać o psychiatrii i anarchistyczne bzdury powinieneś poczytać coś o filozofii prawa (np. Dworkina), podstawach państwowości i może jeszcze o etyce.

Na filozofii to ja się nie
  • Odpowiedz