Wpis z mikrobloga

@betterbeworthit:

jak zazwyczaj staram się być wyrozumiała i wspierająca, tak dla Ciebie mam tylko jedną radę - idź wyhodować sobie jakieś jaja, bo to, co sobą obecnie reprezentujesz to #przegryw. Dała Ci lajka? Dała, więc na #!$%@? drążyć temat - zamiast tego, lepiej zacznij się wspinać na wyżyny swojego intelektu i pokaż się jako wspaniały rozmówca, a nie jako cipeusz, którego trzeba pogłaskać po głowie. Kobiet nie zdobywa się na litość.

Szybka konfrontacja mądrości #rozwepaski z Chadem cipeuszem. WYGLĄD = WSZYSTKO, a bajeczki jak wyżej zostawcie dla cucków. Elo.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
Pobierz DoDoLot - @betterbeworthit:
 jak zazwyczaj staram się być wyrozumiała i wspierająca, ...
źródło: comment_Kb3gUYTeD9VOjcDy0gNVQTe7ZEhkM5oy.jpg
  • 25
(...) WYGLĄD = WSZYSTKO


@DoDoLot Wiadomo, że ładni ludzie mają w życiu łatwiej - tak po prostu jest i nic na to nie poradzisz. Chłopak z dyskusji dostał od laski lajka i zamiast wziąć się w garść i działać, to zaczął jej płakać jaki z niego paskud - c'mon, to nie była jego babcia, żeby się na to złapać i zacząć mu opowiadać jakim jest przystojnym kawalerem. Jeżeli jesteś Chadem to istnieje
@betterbeworthit: fajnie, że nie schowałaś głowy w piasek i postanowiłaś skomentować. Jak widać zachowanie cipeusza nie jest dla kobiet odrzucające - to tylko i wyłącznie kwestia wyglądu.

Jeżeli jesteś Chadem to istnieje szansa, że któraś się na to złapie (od razu mówię - ja nie) i Cię pocieszy, ale standardowi śmiertelnicy muszą znaleźć inny sposób na osiągnięcie celu.

Ty, Twoje koleżanki, Mirabelki to są nadzwyczajne kobiety i nie dają się nabrać
@DoDoLot dziękuję uprzejmie, ale nie uważam siebie za nadzwyczajną kobietę - po prostu mam pewne kwestie poukładane i przemyślane. Nigdy nie ukrywam, że od mojego partnera potrzebuję m.in.wsparcia emocjonalnego, a cipeuszek mi go zwyczajnie nie da, choćby nie wiadomo jak przystojny był, więc takie zachowanie mnie zawsze odrzuca. Żeby nie było - nie wymagam, żeby mój facet był nadczłowiekiem i wsparcie jest wzajemne, ale jakoś nie leży mi rozpoczynanie znajomości od robienia
@DoDoLot to właśnie poznałeś różowego przegrywa - chyba że warunkiem koniecznym do bycia przegrywem jest brak różowego paska to ok, zostaje mi równie zaszczytny tytuł #!$%@?.

Wciąż nie rozumiem, co masz na myśli mówiąc o pajacowaniu - czy normalna rozmowa, bez użalania się nad sobą, ale za to z jakimiś informacjami o sobie czy żartami to pajacowanie? Bo ja oczekuję tylko (albo aż) czegoś takiego, a nie wymuszania komplementów i zmuszania mnie
@DoDoLot tak serio, bez śmieszkowania - współczuję Ci doświadczeń.

Z drugiej strony, eksperymenty z Chadami na tinderze chyba też nie zapewniają pełnej informacji - nie bardzo ogarniam tindera, ale on chyba pokazuje tylko wzajemne lajki, kompletnie pomijając osoby, które zignorowały dany profil, dobrze myślę? Bo jeżeli tak, to eksperyment pokazuje tylko kto się złapał na smutnego, niedowartościowanego Chada, a nie daje informacji ile kobiet go zignorowało. Trochę wybrakowany eksperyment.
Nie pajacujesz - jestes nudziarzem, gon sie.


@DoDoLot: To. Nie pajacujesz to możesz co najwyżej być koleżanką z benizem, a i to niekoniecznie bo dla wielu to nawet relacja koleżeńska odpada o ile nie będziesz traktował różowej jak kobiety - czytaj pajacował nic z tego nie mając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@betterbeworthit: @nomad609: nie potrzebuję współczucia. Zgadzam się - w wynikach eksperymentów należałoby uwzględniać coś w rodzaju match ratio, brak tych danych wynika pewnie z lenistwa naszych badaczy. Myślicie, że Chad cipeusz będzie mieć gorszy wynik od typowego Mirka z "normalnym" opisem? Szczerze wątpię.

@betterbeworthit: @nomad609: pfff. Nie potraficie dopuścić do siebie myśli, że najzwyczajniej w świecie mogę mieć rację.


@DoDoLot przecież próbujesz mi udowodnić, że nie istnieję, a jakoś codziennie widzę siebie w lustrze... Naprawdę istnieją różowe, dla których wygląd nie jest decydującym albo nawet znaczącym kryterium. Jak dla mnie facet ma przede wszystkim nie wyglądać jakby się z gównem w błocie taplał, tyle. Wiadomo, że mam swoje preferencje, każdy ma, ale nie
Naprawdę istnieją różowe, dla których wygląd nie jest decydującym albo nawet znaczącym kryterium. Jak dla mnie facet ma przede wszystkim nie wyglądać jakby się z gównem w błocie taplał, tyle.

@betterbeworthit: Nie kompromituj się.